Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 használható ma még?

IPhone 5 használható ma még?

Figyelt kérdés
Állandóan leejtem a nagy méretű Xiaomi telefonom, ezért szeretnék egy kicsike kezreálló telefont, mint pl az iPhone 5 volt. Viszont nem tudom hogy ma még használható-e az, sosem volt apple termékem, nem értek hozzá. Az apple támogatja-e meg frissitesekkel, elég buta hardware van benne mai igényekhez, viszont azt is hallottam hogy mivel az apple saját maga fejleszti a hardvert és a szoftvert is, így ios oprendszerrel gyengébb hardverrel is hozható ugyanaz a teljesítmény. Szóval tanácstalan vagyok hogy egyáltalán fogom-e tudni azt még használni, megnyit-e zökkenőmentesen egy sima weblapot, vagy mai igényekhez már gyenge. Nem nagy igenyekre gondolok, nem játék, stb, böngészés főleg.

2020. febr. 5. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kisméretű telefont akarsz akkor iPhone SE. Ugyan akkora mint az i5 csak sokkal újabb.
2020. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várd meg a pár hónap múlva megjelenő iphone se2 (iphone 9)-t. 399 dolláros áron értékesítik majd USA-ban. Az friss hardvert iphone 11 belsőséget és iphone 8 külsőt kap (nem a plus).
2020. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 kizárólag a kis mérete miatt vennék iphonet. Ha jól tudom az SE 2 normál mai telefon méretű lesz, a 8-as 4.7" méretű. És az SE is akkora lesz.
2020. febr. 5. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
De elavult telefonok között keresgélsz. Ha téged nem érdekel az, hogy rövid időn belül le is cserélheted akkor vedd meg a SE-t.
2020. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Keresgélnék én mai telefonok között is, ha ma nem csak ilyen tepsifonokat gyártanának hanem emberi kézreállót is, max 4 col képernyő átmérjőjűt.
2020. febr. 6. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el én se szeretem a mai telefonokat. Még a 6colos A6+om is elég kicsinek mondható a maiakhoz képest. Én megvenném a SE2-öt (hivatalos, megjelenő néven iPhone 9) annak "csak" 4.7 colos lesz a kijelzője, de erős friss, hardverrel. Csúcslapkával, de picit rosszabb minőségű kijelzővel és 1 GB RAM-al kevesebb lesz. Szerintem azt vedd meg hidd el ez éri meg. Picivel lesz csak nagyobb a kijelző, de ez mégis csak jobb mint amekkora telefonokat gyártanak manapság.

Esetleg sony xperia compactot is vehetsz de ne régit hanem majd ha valamikor gyártanak frisset. De ezek meg nem érik meg az árukat.

2020. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan! Még az App Store-t is leéred, mert nagyon sok alkalmazásnak iOS9 a minimum, a sima öt meg tízig frissült. Egyedül a gyengébb hardver jelenthet gondot a mai játékoknál, de ez sem jellemző.
2020. febr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!