Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A50 (128/4),...

Samsung Galaxy A50 (128/4), Huawei P30 Lite (128/4), vagy Xiaomi Redmi Note 8 Pro (128/6)?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy a Xiaomit venném.

Élőben kipróbáltad ezeket a telefonokak?

2020. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem.Amúgy legfőképpen játékra kellene,de nem mellékes a struktúrális (összeszerelési minősége és tartóssága) sem.
2020. febr. 5. 21:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az A50-es van, de nagyon sokat szívok az ujjlenyomatolvasóval, bár folyamatosan javítgatnak rajta, de még nem az igazi, a tuti még mindig a hátlapi ebből. Kamerája lassú, és van, hogy alig talál fókuszt. Telenor és Telekomos kártyával meg megkeveredett, gyakran nem is csörgött, csak jött az SMS, hogy kerestek . Térerő tekintetében is gyengébb mint a korábbi Huawei P9-em volt.
2020. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Játékra lehet, hogy lassú az A50! van, hogy böngészek a neten, közben jön egy viber üzenet, és másodpercek kellenek neki, mire vált a futó programok közt.
2020. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,akkor azt hiszem a Samsung kilőve.
2020. febr. 5. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Media Markt-ban ki tudod próbálni szerintem mindhármat.
2020. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Összességében a Redmi Note 8 Pro tűnik a legjobbnak, csak az a baj, hogy technikailag a MediaTek a legrosszabb márkájú processzor, nem bízom benne annyira! Márpedig pont a játékokhoz elengedhetetlen a bivalyerős hardver, ebben a kategóriában pedig a Xiaomi-k a legerősebbek, konkrétabban a Xiaomi Pocophone F1-ben van a legerősebb, vagy még Xiaomi Mi 9T vagy Mi 9 Lite - ezek között nem nézelődtél esetleg?
2020. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó is lenne meg minden,csak félek a márkától.Megbízható ez a Xiaomi? Eddig csak felsőkategóriás Samsung és Huawei telefonjaim voltak.
2020. febr. 6. 00:43
 9/11 anonim válasza:
Galaxy A70-ben nem gondolkodtál? Kb 6 hónapja használom és lagg mentesen futtatja a játékokat, bár lehetne kissebb. De szerintem játékra tökéletes.
2020. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Nekem is Galaxy A70 van, és bár a kamerája elég gyatra, de azon kívül nagyon jó! Én szeretem, hogy ilyen nagy, filmnézéshez például kifejezetten előnyös a nagy kijelző, de hát kinek mi.
2020. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!