Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefont meg lehet...

Androidos telefont meg lehet találni, ha ki van kapcsolva a helymeghatározás?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg, távvezérléssel kapcsolja be, persze ha addig nem lövik ki belőle a sim kártyát, mert ugye onnantól nincs internetes kapcsolat és nem tud kommunikálni a telefonnal.
2020. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

S hogy lehet úgy bekapcsolni?

Meg bent a kartya,kicseng!

2020. febr. 6. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet
2020. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor most be lehet, vagy nem lehet?
2020. febr. 6. 15:58
 5/7 Szirty ***** válasza:

Meg lehet találni.

Nekem is volt már hogy nem emlékeztem hova tettem. Nincs bekapcsolva a helymeghatározás.

Aztán megtaláltam ott ahova tettem.

2020. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg, pl hazon belul van egy olyan Google funkcio, hogy find my device, es az megcsorgeti akkor is ha neman van, es kicsong normalisan, csak ahhoz nethez kell csatlakoznia a telefonnak. Keress ra a Googlen!
2020. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lehet megtalálni,én probåltam,de ahogy google is le írja 3 dolog kell megtalåláshoz helymeghatározás be legyen kapcsolva csatlakozon nethez illetve ne legyen ki lėptetve google fiokbol.
2020. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!