Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha valaki...

Mit csináljak ha valaki egyfolytában azon van hogy feltörje az instagrammom?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag népszerű mém oldalam, ahol minden mémet és kreatív szerkesztést én készítek. A lényeg hogy másfél év kemény munka van benne és rengeteget jelent nekem.


Ma délelőtt 11:02-kor kaptam egy értesítőt a gmailtől, hogy valaki megpróbált bejelentkezni, aztán be is jelentkezett. Előtte még hajnal 1-kor is bejelentkezett, arról valamiért nem kaptam értesítést. Megváltoztattam a jelszót, az e-mailt, és raktam kétfaktoros hitelesítést is az oldalra.


Mit tudok még csinálni? Teljesen kétségbe vagyok esve, az előző jelszavam is brutál nehéz volt, ráadásul soha senkinek nem mondtam el.



2020. febr. 7. 19:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A kétfaktoros hitelesítést azután raktam, miután az instagram által küldött e-mailben (amiben szóltak hogy ha nem én vagyok az a Budapesti Samsung galaxy, változtassak jelszót,) jelszót változtattam.
2020. febr. 8. 10:17
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

"Kizárt az instagram, nem engedett belépni! Ezt el is felejtettem mondani, mert szerintem ez egy alap dolog."

De végül mégis bent vagy, tiéd a fiók, nem vette el tőled senki. Most már kétfaktoros is vagy, senki más nem tud belépni.

Gyanús, hogy nem is lépett senki.

2020. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Ha ennyire félted a profilod, amit megértek, hisz tényleg nehéz és sok idő felépíteni egy oldalt akkor ne lépj be nyilvános helyen az instadra. Pl. Meki, pláza nyilvános wifi... ezeken a helyeken nem szabad jelszót beírni.. Könnyen el tudják lopni.
2020. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!