Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Samsung Galaxy...

Megéri még Samsung Galaxy s8-at venni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó áron van, habár nem mai telefon, de még azért ma is egy nagyon erős felső-középkategóriának számít a mezőnyben. Érdemesebb hosszabb távra még venni?

2020. febr. 8. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már nem venném meg. Hiába néz ki nagyon jól de mégse venném meg. Mennyiért láttad ami nagyon ajánlat egyébként?
2020. febr. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
110-120 ezer közt
2020. febr. 9. 07:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Áhh 120K-ért már van sokkal jobb telefon is!

Ilyen pl a Xiaomi Mi9/Mi9T Pro amiben csúcshardver van és nincs 1 éves sem.

2020. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
A fele még reális lehetne..
2020. febr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok, hogy ezzel a tudással ma már nem számít felsőkategóriának?
2020. febr. 11. 06:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát. Nem mondhatjuk róla, hogy szr, mert mégis csak jobb kijelzője van mint a mai csúcstelefonok 60-70%ának. És 2 éves csúcsproci van benne azért mai napig is simán állja a helyét. Felsőkategóriában van még. Az A70hez viszonyítva az S8 jobb. És az A70et nagyon ajánlották eddig de most se rossz csak már akadnak nála jobbak is. Azért nem érdemes már választani, mert nem kap több frissítést (csak biztonságit de ezt se sokáig már), 4GB RAM már alsókategóriás telefonba is található és ez a minimum RAM mennyiség egyébként. Meg az árából már friss csúcslapka található, több RAM-mal, és több frissítéssel legalább 2 évig.
2020. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
39%
Ha nem is éri meg, (nekem S8 van és imádom.) Xiamiát megtársait nehogy vegyél. Megfogod bánni.
2020. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes én nem bántam meg hogy "Xiamát" (azaz XIAOMI-T) vettem... Vajon miért lehet? Esetleg hogy normális ár érték arányban tudja adni a csúcs és középkategóriás hardvert? Hmm érdekes.

Amíg nem használtál Xiaomi-t, Huawei-t, vagy OnePlus-t addig ne szájalj kedves utolsó!

Köszönöm!

2020. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!