Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 20lite zárképernyő...

Huawei Mate 20lite zárképernyő hátterét hol lehet megváltozatni?

Figyelt kérdés

Régen ha rámentem a galériában egy képre, ott Beállítás mint, megkérdezte, hogy zárképernyőre vagy főképernyőre akarom. Most az istennek sem akarja. Nem a magazin feloldásra gondolok, azt gyűlölöm, pláne mikor telefrissíti képekkel, ami engem abszolut nem érdekel. Egy saját fotót szeretnék zárképernyőre beállítani, nem váltakozóra.

Most is van ott egy kép, de halvány lila gőzöm nincs, akkor hogy sikerült. Valószínűleg felajánlotta, hogy hová akarom.


2020. febr. 10. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem P30 van, én a magazin feloldasnal beraktam egyeni kepet, majd mikor a zsrkepernyot mutatja odalapoztam es alulrol felhuzva az ujjad, lesz egy lakat. Arra ranyomsz es megmarad a kep. Remelem ertheto 😁
2020. febr. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!