Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért változtatja a telefonom...

Miért változtatja a telefonom állandóan a zárképernyő képét?

Figyelt kérdés
Be van állítva egy fixen, az is hogy az legyen az állandó kép, de olyan egy-két óra után mindig visszaáll a változó képekre feloldásnál. (Honor 9)
2019. aug. 17. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt Huaweiem, az elején sokat szenvedtem vele. Szóval ha gondolom, akkor ezek a magazinos képek? Nem tudom pontosan hogy hívják őket. A lényeg az, hogy töröld őket, vagy rakd át a képeket egy új mappába. Nekem anno ez megoldotta. Lehet van rá egy jobb megoldás, viszont más nem jut eszembe.
2019. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
49%

"Szóval ha gondolom, akkor ezek a magazinos képek?"


Ha gondolod?

2019. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ezek gyári magazinos képek. Viszont amit használnék az a saját "kamera" mappában van. Eddig ezt nem csinálta, ha beállítottam fixen egy képet akkor az is maradt. Ráadásul ezeket a gyári, állandóan váltakozó képeket az sem tudom hol tárolja a telefon. Kerestem már a "témák" mappában de nem találtam. Valami ötlet?
2019. aug. 18. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm 2-es vàlaszoló, megfogtad a lènyeget.


Nincs a galèriàban? Külön mappàban? Nekem anno ott volt. Èn is sajàt kèpet hasznàltam anno hàttèrkèpnek, csak ugye a magazinos kèpeket letöröltem, vagy àthelyeztem egy új mappàba. Pontosan màr nem emlèkszek. Mindenesetre a galèriàban keresd, szerintem ott kell lennie.

2019. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

"Köszönöm 2-es vàlaszoló, megfogtad a lènyeget."


Lehet hogy inkább te fogtad meg a lényeget.


Elolvastad amit írtál? :)

2019. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4. köszönöm a segítséged, megtaláltam a mappát, és így megoldódott a probléma. Megy a zöld 👌
2019. aug. 19. 04:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!