Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecserélnéd a telefonod, ha...

Lecserélnéd a telefonod, ha be törik a kijelzője, de még működik?

Figyelt kérdés
Már mint úgy az üveg fólia alatt pókhálós az egész kijelző leejtés miatt, de működik a telefon, érzékel mindenhol, javítani nem éri meg.

2020. febr. 12. 14:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Attól függ mennyire tört be. Ha nem zavar a használatban, olvasható a szöveg alatta, akkor nem.
2020. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hónapikog használtam úgy, hogy be volt törve az egyik sarka.

nem volt időm elmenni megcsináltatni.

De amúgy igen, ha van rá keret cserélem.

2020. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Akkor jó egy telefon, ha a javítása is olcsó. Pl. Iphone 6-8 előlap képernyőstül 3 ezer forint Kínából, ugyanennyi a ház is (oldalgombokkal együtt).
2020. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre is biztos olcsó lenne az alkatrész, de én nem értek hozzá, munkadíjal együtt lenne kB 8e Ft és 2 éve 31000 Ft-ért vettem a telefont,szerintem ennyit nem ér meg, hogy költsek rá...
2020. febr. 12. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért megéri szerintem javitani, és javítattnám is. Ha most nincs is látható baja, még lehet.
2020. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megjavíttatnám vagy cserélném, de törötten nem használnám, ha nem muszáj. Ha nem engedhetem meg magamnak egyik megoldást se, akkor persze nincs kérdés, használni kell.
2020. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha nem telik másikra akkor megcsinálnám. Nem ez volna az első amit kicserélek.
2020. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!