Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a telefonom...

Elfelejtettem a telefonom kodjat (minta) akkor mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem sokat
2020. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hard reset, de akkor az adatok amik nem a sd-kártyán vannak, azok el fognak veszni. Ha van google-fiók szinkronizálva, akkor az oda átvitt adatok is megmaradnak. Hard resetet te is könnyen csinálhatsz, keress egy youtubos videót. Ha mindenképpen kellenek az adatok, akkor szerintem keress fel egy szaküzletet.
2020. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
82%
Hogyan lehet azt elfelejteni, amit naponta akár százszor is használsz?
2020. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Második vagyok. Ha sokszor elrontod, akkor elvileg a google-fiókoddal is be tudsz lépni. Amúgy szerintem most állította át a kérdező és elfelejtette az új kódot.
2020. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a tiéd, akkor a Google fiók jelszavával is be tudsz lépni, ha egymás után sokszor elrontod a mintát.
2020. febr. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
35%
Beveszel egy Cavintont és gondolkodsz addig, amíg eszedbe jut...
2020. febr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!