Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Én barom elfelejtett...

Segítség! Én barom elfelejtettem a telefon kódomat, mit tudok csinálni? (Igen tudom, nagyon ügyes dolog, csak hát nekem persze hogy ilyen bonyolult össze-visszaságot kell beállítanom. )

Figyelt kérdés
Egy Sony Xperia telefonom van (többet nem tudok róla :C) és már több helyen is olvastam, hogy valami resetet lehet csinálni, (asszem ki kell kapcsolni, majd hosszan meg kell nyomnia hangerő le+bekapcs gombot, legalábbis ezt olvastam) de hát ilyenkor simán bekapcsol. É igen, mindent próbáltam (még az ujj lenyomatot is megpróbáltam megnézni a kijelzőn, hátha letudom utánozni, de hát nem ment..) Válaszokat előre is köszi! c: (ja és, csak hogy tudjátok, én egy elektronikai analfabéta vagyok...)

2017. aug. 10. 18:54
 1/6 Predattorr6 válasza:
Nem tudom mi az de van egy gombkombináció amivel gyári állapotra állítja a telód! Keress valakit aki ért hozzá. Sok szerencsét hozzá!
2017. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Sony telefonoknál nem található gyárilag telepített ún. recovery menü, amit a bekapcsoló és a hangerőgombokkal lehet előhozni bekapcsoláskor. Telepítsd a számítógépre a Sony hivatalos mobilos appját, a PC Companiont, és ott a szoftver kijavítása opciót választva kövesd az ott megadott utasításokat. A program magyar nyelvű. Remélem azt tudod hogy minden adatod el fog veszni, ami a telefon belső memóriáján tárolódott. Az SD kártyát vedd ki a procedúra alatt. Remélem segíttettem.
2017. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még mielőtt belekezdenél az előttem szólók műsorába:


Google account van a telefonon? Mert ha igen, és az

oprendszere 5.1.1 vagy újabb, akkor alapállapotba állítás

után az első dolog lesz, hogy kérdezi a hozzá tartozó

email címet és jelszót. Ha ezt nem adod meg, akkor addig

csak nézegetheted a telefont (Google factory reset protec-

tion).

2017. aug. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne lopj telefonokat
2017. aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 11. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:

"még az ujj lenyomatot is megpróbáltam ... utánozni"


nem semmi !!!

2022. márc. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!