Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a 80 ugye a...

Samsung galaxy a 80 ugye a kamera megfordul de viszont mikor elore fordul selfihez szinten ott van a hatso kamera is elol. Nem e lehet beallitani vagy valami app ami segitsegevel selfinel ne az elsot kapcsolja be hanem a hatsot? Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A80-on nincs első meg hátsó kamera. "egy" kamera van, ami szelfi készítésénél kicsúszik és megfordítja az egyébként hátlapi kamerát. Ha nem magadat akarod vele fotózni akkor ne a szelfi opcióra menj, akkor nem fordul át.
2020. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az A80-nak nincs külön előlapi kamerája! Szelfizéshez fel kell tolni a hátlapot, és akkor a rajta lévő hátlapi kamerasziget a kijelző fölött 180 fokkal előreforful! Ha esetleg nem érted, hogy miről van szó, akkor nézz róla videókat!
2020. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyugodtan keress rá akár youtubon akár ahol szeretnél, a telefonnak 3 kamera van beépitve 1 előlapi 1 hátlapi és 1 "portré-live" mind 3 kamera egymas mellett van és ezert is kerdezem ha egyutt fordul elore mind 3 akkor miert a 11-2 mp kamera es miert nem a 48 mp tudom hasznalni ezt szeretnem en tudni.

Hogy betudom e kapcsolni hogy mikor selfizek ha mar mind 3 kamera engem nez akkor a jobb kameraval fotozhassak

2020. febr. 14. 00:32
 4/5 A kérdező kommentje:

És igen is 3 kamera van rajta, a teljes kijelzo miatt kellett ez a fordulos kamera mert ugye live es hatlapi kamera oke lett volna de az elolapit nem akartak kepernyobe rakni.

Ez a tortenete az átfordulásnak, hogy a sfi kamera lehessen valahol.

Ha ezen tulvagyunk. A kerdesem meg mindig az a 3 kamera ha engem néz akkor be tudom e allitani hogy a 48mp es kameraval fenykepezzek!? Koszonom

2020. febr. 14. 00:36
 5/5 anonim ***** válasza:

"a telefonnak 3 kamera van beépitve 1 előlapi 1 hátlapi és 1 "portré-live""


Ezt nem tudom honnan vetted, de ez egyáltalán nem így van. 3 kamera van rajta, 1 48Mp fő kamera, 1 8 Mp Ultraszéles látószögű kamera, 1 mélységszenzor. A 48 Mp fő kamera egy úgynevezett "quad bayer" szenzort használ, ami azt jelenti, hogy a 48Mp igazából csak 12Mp, mert 4 pixelből csinál 1-et. Emiatt 12 megapixelesek a képeid.


Utánanézve, szelfi módban valóban "kisebb" a kép felbontása, mert ott a 12Mp képet vágja le 8Mp-re, ez lényegében egyenlő a kép belenagyításával, azaz maga a kamera és a kép ugyanaz, csak lényegében belenagyít a telefon. Ezen állítani nem lehet, ami egyébként teljes nonszensz. Ettől függetlenül ezeknél mindig csak a fő kamera van használatban. Az Ultraszéles kamera akkor kerül használatba, ha "kizoomolsz" a képből, ezáltal több minden fér a képbe. A mélységszenzor pedig portré módnál kapcsol be, hogy a fényképezett személyt pontosabban el tudja különíteni a háttértől, ezáltal a háttér elhomályosítható.

2020. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!