Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom előfizetés megéri?

Telekom előfizetés megéri?

Figyelt kérdés
23K lenne havonta 3 GB internettel (FB,instagram,..) amiket igazából használok, nem fogyasztják a netet. Plusz korlátlan hívás (+35 ft percenként ha nem telekomosat hívok.) Az árba benne van a teleofn is. (Samsung Galaxy S20 ULTRA)
2020. febr. 14. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
24 hó a hűség idő rá?
2020. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy, szerintem ilyet, hogy 35Ft a más hálózat, nem szabad vállalni. Úgy is fogsz hívni olyat is, és már fél óra ilyen hívás, 1050Ft. Ilyet 2020-ban nem játszunk...
2020. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Domino Most ezerszer jobb nála.

Feltöltős, 9 ft hálózaton belül, a többi 19 ft.

Minden sűrün adják az ingyen netet, így a 3550 ft nem fogyik el egy év alatt.

2020. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zzzoli ***** válasza:
Előző ezzel egyet értek, de dominóval csak listaáron veheti meg a S20-as telefonját. Nyilván az a tiszta ha kifizeted a készüléket vásárlásnál.
2020. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ilyen csomagom van, és jól elvagyok vele. Minden haverom telekomos, korlátlanul beszélgetünk - elég sokat. Ha a 9Ft-os dominósom lenn amit fentebb írtak 3-4 nap alatt elfogyna.


A domióssal még az a gond, hogy ott nincs részlet a készülékre és itt gondolom ez a lényeg


nekem a net is elég szokott lenni. oda kell figyelni mit használ az ember és nincs gond.

a face-n nem minden adatfogralom ingyenes!pl a videók úgy tudom nem!

2020. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt a telefon részlet ami megdobja a havidíjat ha jól látom. Nekem is hasonló Telekomos, előfizetéses csomagom van, csak 2 giga nettel, ez 4 ezer forint körül van.
2020. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!