Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30 lite vagy Samsung...

Huawei p30 lite vagy Samsung Galaxy a70?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom a70.

Jobban megéri, a valamivel erősebb soc miatt.

2020. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén A70, a fényképező minőségét leszámítva kb. mindenben jobb, és még ár-érték arányban is! Ahogy említettem, a fényképek minősége nem valami jó, 12 MPx-ben borzalmas, 32 MPx-ben is csak simán elfogadható, nem tudom, hogy ez mennyire számít Neked, de azon kívül mindenben jobb a Samsung. Nekem is A70 van, és nem bántam meg, hogy ilyet vettem, a P30 Lite viszont bár olcsóbb, de ár-érték arányban nem jó, annál olcsóbban jobb telefon a Xiaomi Redmi Note 8T, vagy a Huawei és a Samsung közti árban a Xiaomi Mi 9 Lite ! Ezelőtt 4 és fél évig nekem is Huawei-m volt, és a márka szuper minősége kétségtelen, Samsung-ból ez az első telefonom, így nincs vele annyi tapasztalatom, de ár-érték arányban egyértelműen sokkal jobb vétel!
2020. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!