Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt le a telefonom?

Miért nem tölt le a telefonom?

Figyelt kérdés
Elindítok egy letöltést a play áruházban, de soha nem kezdi el. Órákra magára hagytam a telefont, és még mindig csak azt írta, hogy "várakozás a letöltésre".

2020. febr. 17. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
van elég hely a telefonon?
2020. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Wifi vagy saját net? Nekem munkahelyi wifin csinál ilyet (pedig nincs letiltva a letöltés), ha kikapcsolom hirtelen elindul a letöltés.
2020. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy frissiteseket telepít éppen
2020. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Az alkalmazások között megkeresed, cache törlés, adatok törlése.

Ez sok esetben bejön, ha mégsem, akkor megpróbálhatod böngészőben is megnyitni ugyanazt.

Még egy trükk, ha nagyon makacskodik valami, illetve a Play Áruház eleve tiltott: böngésző, keres, APK download, telepít.

2020. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1: Arra gyanakodtam én is, de bőven van hely. Még töröltem is le képeket és alkalmazásokat.


2: Saját net.


3: Kiírta a szoftverfrissítést, de amikor elindítottam, akkor valamilyen hibára hagyatkozva leállt.

2020. febr. 17. 16:35
 6/6 A kérdező kommentje:
4: Sikerült a tanácsodra! Köszi!
2020. febr. 18. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!