Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri e venni olyan androidos...

Megéri e venni olyan androidos telefont amire már nem jön frissítés?

Figyelt kérdés
Régebbi felsőkategóriás telefonban gondolkodom amiken Android 7 vagy 8 van. Ti vennétek még ilyen ?
2020. febr. 17. 17:07
 1/2 Mr. V. ***** válasza:
47%

Van, aki 5.1-est használ és teljesen meg van vele elégedve. (Bő 2,5 éve használom és még legalább 5 évig szándékozom.)


Ha nem akarja az ember folyton frissítgetni, hanem 1x feltelepít mindent és használja, annak teljesen mindegy, milyen verziójút használ, mivel az újabb programok nem futnak csak el a régieken.

Tehát a nagy kérdés, hogy neked mire kell a készülék...

-telefonálni

-átlag dolgokra (dokumentumok, videók, netezés)

-játék


Ha az első 2, akkor az 5-ös is elég, ha mindenből a legújabb (és 2-3x akkora, tehát több RAM-ot fogyasztó) kell, akkor válassz inkább újat.

2020. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Én személy szerint igent mondanék, mivel az új android verziók nem adnak sokat hozzá, valamint ha úgy gondolja az ember és ért egy kicsit hozzá, letörölheti a felesleges alkalmazásokat, felgyorsíthatja a rendszert pl a belső memóriának kis részét ram-ként használja.(Bár 3-4GB nekem bőven elég, pedig szerintem én jobban kihasználom, mint a legnagyobb átlag)

Szerintem sokan ki se tudják használni a telefonjukat, nem nagyon szabják azokat szeméyre...talán akkor, ha nem lennének más eszközök, amik jobbak bizonyos dolgokban(játékok stb).

Egyedül még a tárhely lenne a kérdés, de ha a belső memória mondjuk nem lenne elég, kis SD-vel bővíthető. Abból meg mindig többet képes a rendszer kezelni, mint hivatalosan írják(+nettel ott a felhő).

Szóval, ha nagyon nem érdekel a gyorsasága, vagy a felesleges dolgokat letörlöd/deaktiválod, már 2GB jó kellene, hogy legyen(A windows mobilom 1gb-al is elvolt). Ha azért nem akarsz a minimumon élni 3-4, esetleg ha nagy játékos vagy, 6GB ram, és mondjuk olyan lehetőség, hogy neked kellő sim mennyiség, +1SD a belső tárhely mellé. Az én mobilom ujjlenyomat olvasós, android 8, 8 magos 1.5GHz, 1 sim és 1 micro sd vagy 2db sim hely, első-, hátsó kamerák, melyek elfogadhatóak, 64GB belső tárhely és kb 40000Ft volt. Láttam újságban hasonló telefont már 30-ért. És ezek még újonnan, garanciával.

Én szeretek a dolgoknak utánanézni egy kicsit, mielött megveszem őket, mivel nekem a gyorsaság és az aksi a fontos, de jól mennek a GTA-k is rajta, de a fényképező opciót egyáltalán nem használom ki és sose volt problémám a tárhellyel se.

Remélem segíthettem a döntésben!

2020. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!