Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen iphone-ra váltsak?

FizzySunflower kérdése:

Milyen iphone-ra váltsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt már eddig iphone 4s és 5sem is de most szeretnék váltani. Csak nem tudom melyikre, mert elég sok van :D. Melyik érné meg amit használhatok 3-4 évig is akár? Hogy mennyi pénzt szánok rá, nos gyűjtök és vennék belőle egy olyan iphonet ami megéri az árát. Nektek milyen van most éppen?. A telefon nálam a mindenem. Androidos telót ne ajánlatok, mert mindig is az ios-hoz szoktam és azt szeretem. Maradok csak iphone-nál. Ja még egy dolog, ha lehet ne legyen tégla méretű, vagyis ne kelljen 2 kézzel fogni :). 22l



2020. febr. 18. 01:32
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
58%
6S-t kapsz mar 60 korul jo allapotut, az 2 evig meg kb kitart, kicsivel dragabban 7-et is. Dragabbat ujabbat folosleges.
2020. febr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
Iphone8 van egy ideje és imádom. Pont jó méret és hibátlan teljesítmény ☺
2020. febr. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 11 Pro
2020. febr. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
50%
SE2, két hónapon belül jön, verhetetlen ár-érték arányú készülék lesz.
2020. febr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
6S-em van. A hónapban fogom 11-re cserélni
2020. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

pontosan tudni kellene mekkora összeg áll majd rendelkezésedre, mert hát a határ a csillagos ég...

a 8-at ajánlanám, az már elég új és nem nagy méret.

a 6s-t ajánlották sok, az már azért elég régi telefon. Ha futja újabbra akkor hanyagold - nem lesz hozzá alkatrész ha javításra szorul!

Ha több pénzed lesz akkor pedig az újabbakból a kissebbek nagyon jó méretüek és nnagyoj jó használni őket,

De az SE2 is valszeg tényleg jó telefon lesz - és szerintem a 8-as házába fognak valami újabb belsőséget rakni.

2020. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én iPhone 11 Pro Max-et használok már megjelenés óta. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
2020. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es te tipikus iphone utáló vgagy ne igaz? :)

Végig se olvastad amit írtam, hogy NEM KELL ANDROID!!!

2020. febr. 18. 13:59
 9/30 A kérdező kommentje:
Na törölték a kommentjét :D..
2020. febr. 18. 14:44
 10/30 anonim ***** válasza:
Ha magamnak vennék almás telefont, akkor én egy használt 11-et vennék. Vagy egy 11 PRO-t, ha kell a telefotó. Ha olcsóbb kell, akkor használt X vagy XS. Nekik LED kijelzőjük van, és jó készülékek. 6S-t már semmiképp nem vennék, ez még viccnek is rossz. 7-est talán, de ha futja 8-ra, akkor az alább ne adj.
2020. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!