Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8+ telóm van,...

Misi018 kérdése:

Samsung Galaxy S8+ telóm van, azt mondják nekem váltsak iPhone 8 Plusra szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés
Mert a Galaxy S9+-ot várnám de nem tudom mire számíthatok, hány évig lenne telefon, IOS rendszerről sem tudok sok mindent, csak annyit hogy elvileg nem lehet kihasználni a rendszerét. Szeretném véleményeteket kérni hogy ti melyiket választanátok a helyemben Android vagy IOS. Samsung Galaxy S9+ vagy iPhone 8 Plus.

2017. okt. 19. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak te tudod, hogy az Android vagy az IOS tetszik-e neked jobban.
2017. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem túl sok felesleges pénzed van
2017. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Én a samsung galaxy s5-öm nem cserélném le iphone 8 plus-ra. Az egy túlárazott szar.
2017. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valami apple terméked (iMac, MacBook, iPad) akkor célszerűbb iPhone-t venned ( persze NEM kötelező!).


Meg persze attől függ, hogy szeretnél-e váltani IOS-re vagy se.

2017. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem csak Android rendszerem volt eddig.

Gondoltam írok hogy érdemes-e váltani vagy sem.

Nekem bejönnek a Galaxy S telefonjai, csak tanácsolták nekem az iPhonet hogy jobb és nem fogja meg semmi.

2017. okt. 19. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vegyél egyet. Most ami kijön X, az biztos jó lehet. Ha meg nem tetszik akkor még mindig tudsz majd androidost venni.
2017. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

Megis miert lenne jobb? Mert Apple? Mert iPhone??


Kajakra vard meg az S9et. "Sose maradj le a legujab telokrol!"

2017. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Mindkettő prémium kategóriás csúcstelefon, a két elitmárka csúcsmodelljei, valamiben az egyik jobb, valamiben a másik. Ez olyan, mint ha autóból azt kérdeznéd: "Lecseréljem-e az Audi S8-at egy 7-es BMW-re?"

Nincs "egyértelműen jobb" a 2 között, akik mégis jobbnak mondták az iPhone-t, és ezért ajánlották, hogy cseréld le, azok tipikus Apple-fanok!

Csak rajtad áll, hogy legfőképp melyik rendszert akarod: maradsz-e az Androidnál, vagy inkább kipróbálod az iOS-t? De ahogy Te magad is említetted, az iOS-t nem lehet kihasználni, legalábbis nem annyira, mint az Androidot + bővíthető memória, nagyobb akksi, és vízálló, szóval ezek miatt én maradnék a Samsungnál, de persze Te tudod!

És ami az S9+ telefont illeti, ne hari, de nagyon nagyzoló vagy, számodra nem létezik és nem is fog soha létezni tökéletes telefon, ha már most azt kérdezed, meddig lesz jó egy olyan típus, ami még eleve meg sem jelent! Például az S8+ is már megszokott telefon, ennek ellenére még az S7 Edge is "überszuper", aki nem ezt mondja, az vagy hazudik, vagy sznob!

2017. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!