Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erdemes 2020-ban iPhone 7-et...

Matyas2001 kérdése:

Erdemes 2020-ban iPhone 7-et venni ujjonta?

Figyelt kérdés
November december kornyeken lesz a szalagavatom a szuleim mondtak, hogy kerhetek telefont szerintetek erdemes lenne a fent emlitett telot venni? Meddig fogjak frissiteni? iPhond SE-ről váltanàk szerintetek megerne?
2020. febr. 18. 09:14
 1/8 anonim válasza:
82%
Szerintem igen. Nagyon korrekt kis telo, en is ilyet hasznalok. Nyolcast nem erdemes venni 7 helyett mert annyival nem nyujt tobbet.
2020. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Morzsi007 ***** válasza:
68%

Matyi, most februárban kérdezed, hogy érdemes lenne majd november, december környékén egy iphone 7-et venni, újjonnan? Egyértelműen nem, főleg, ha SE-d van. Az iphone 7 kiadásától számítva, novemberben 5 éves lesz. Újjonnan még így is sokba kerül, egy 5 éves telefont már nem szabad megvenni, max féláron egy jó állapotút, használtat.

Nem úgy fog működni, mint amikor kiadták. Nézz újabbat (XS, iphone 9), akár pár hónaposat.

2020. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De lehet mar augusztusba meg kapom csak november december tuti fix!:)
2020. febr. 18. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, rossz vicc. Valahol 120.000Ft körül lesz addigra a 128GB-os modell újonnan, és addigra 4 éves mobil lesz. Ugyan szoftverfrissítést kap még pár évig, de véleményem szerint aki egy 4 éves mobilra ennyi pénzt kiad, az egy bohóc.
2020. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Előfizura akarnám aminek a jelenlegi 22.havi kamatmemtes reszlet 5000.- sztem ezt megeri
2020. febr. 18. 10:31
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
Ha részletre veszed, akkor válassz újabbat, de ne feledd, egy előfizetést is kell fizetned a részlet mellett, ami tartalmaz mobilnetet, lehetőleg ne 1 gb-ist, mert az hamar elfogy. Egyből ott vagy, hogy havi 10000Ft, nem pedig 5000.
2020. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neem nekwm csak a keszuleket kell fizetnem!
2020. febr. 18. 12:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7esem van de az akksija borzalmas

Egy eves sincs es 87%os a toltottsege-3 napja meg 90 volt

Szeretem jo kis telo, de folyamatosan azon idegesitem magam mikor kell ujratolteni... egy eve kaptam lassan en nem rajongok erte egyedul a kamerajarert

2020. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!