Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-rol hogy szedjem le a...

Iphone-rol hogy szedjem le a kepeket? (iphone6)

Figyelt kérdés

Valaki tudna segiteni,hogy szedjem le a kepeket az iphone-rol?Laptopra szeretnem lementeni.Vasaroltam mar nagyobb icloud tarhelyet is de hiaba..

probaltam a laptopon a start-fenykepek-importalast is azzal sem jartam sikerrel..

Segitsen valaki legyen szives,mert nem ertek hozza.

Koszonom szepen!


2020. febr. 18. 13:47
 1/2 csobyzoli ***** válasza:
52%
A windózos laptopok általában látják az IPhone telovel készült képeket, de csak letölteni lehet, törölni nem. Az androidos telókkal sokkal jobb a helyzet, ott mindent lehet le- és feltölteni, még zenéket is. Javaslom a SONY Xperia telefont. Az iPhone telefonok tipikusa női, nagyon buta telefonok...
2020. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A töltő kábellel feldugod a laptopra, de a kijelző ne legyen lezárva. A telón megjelenő kérdésnél nyomj a megbízható válaszra. Nyisd meg az intézőt a laptopon ott látni fogod a telót (előfordulhat, hogy 2-3x csatlakoztatni kell mire megjelenik). Innen már egyszerűen csak áthúzod a képeket a kívánt mappába.
2020. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!