Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állítsam vissza az...

Hogy állítsam vissza az eltűnt képeket a telefonomban?

Figyelt kérdés
Iphone 6 telefonom van 3 éve és már jó ideje be volt telve a tárhely. Kb. 2000 kép volt rajta és egyik nap mikor megnyitottam a fotótárat egy db kép és videó sem volt benne! Kis idő elteltével kb. 800 vissza állítódott de a többivel nem tudom mi történt. Nagyon fontos lenne hogy vissza állítsam őket. Amik eltűntek azok régebbi képek voltak és az újabbak álltak vissza. Tudnátok segíteni valahogy? Icloud ban már nincs tárhelyem, megtelt az 5GB. (Ja és mikor megvolt az összes kép és videó azt írta ki a telefon hogy kb 4GB ot foglal a fotótár és most is azt írja ki pedig 800 kép/videó van rajta) a segítséget előre is köszönöm!

#kép #videó #tárhely #iPhone #telefon iphone6
2018. nov. 6. 22:03
 1/1 anonim válasza:
Azokat sajnos már nem tudod visszaállítani. Szerintem a rendszer autómatikusan törölte. Vidd el szervízbe, ennyit tudok ajánlani.
2018. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!