Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megszeretném venni a Samsung...

Megszeretném venni a Samsung Galaxy s20 ultrát, de hol a legérdemesebb?

Figyelt kérdés

A legjobban a telekomnál szeretném, de ott új előfizetőként előfizetésnél előlegnek 470 000-et kérnének el, én pedig részletbe szeretném, mert ennyit nemtudok egyszerre és nemis akarok kiadni.


Mit tudnátok ajánlani?



2020. febr. 18. 18:58
1 2
 11/15 meszike91 ***** válasza:
100%

Menj be személyesen, hátha csak valami az online felületen rossz!


Bizonyos helyzetekben a hitel a legjobb opció. A telefonvásárlás szerintem nem ilyen helyzet.

2020. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nah így kell ezt. :) Ezt nem mindenki érheti el, viszont másnak elég egy jobb telefon si a boldogsághoz, én sose ítélek el senkit.
2020. febr. 18. 21:15
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, de ezek már nem olyan kategória hogy zsebből megvan. AMugy chaten beszéltem az egyik ügyfélszolgálatossal aztmondta hogy ez reális
2020. febr. 18. 21:16
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Előleget kérnek, n is keveset, főleg ha ikyen drága készüléket akarsz venni.


Ezt később a telefonszámlán jóváírják.


Így előzik meg a korábban oly gyakori visszaéléseket


Ha nem tudod egy összegben kifizetni, akkor marad az áruhitel.

2020. febr. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
60%

Ha még aktuális, a Turbado.hu -n a legjobb az ár, ha a megbízhatóbbnak tűnő oldalakat nézzük, bár 1 év gyári, majd 1 év bolti garancia jár a telefonokhoz, meg nekem kissé furcsa ez az áron aluli, de állítólag bontatlan készülékek.

Telefonon és e-mailben amúgy elérhetőek, de a garancia részleteiről (intézés, gyorsaság, hova viszik a gyárinál a készüléket helyileg, nem válaszoltak).

Továbbá most meg nem mondom, de lehet ott nem is lehet részletfizetést választani.



Ha a Telekomnál vagy, én tőlük hoznám ki a helyedben, ott lehet részletfizetéssel is kérni. 22 hónapig kell a törlesztőjét fizetned + a kiválasztott díjcsomagot, amit drágábbra változtathatsz, de olcsóbbra nem a 2 év hűség alatt.

Vagy választhatsz 1 év hűséget is, csak akkor megugrik a telefon ára is.

Online rendelve kapsz kedvezményt is, viszont nem tudom, hogy ez rendszerhiba lenne-e vagy sem, de nem lehet részletfizetésnél neten megrendelni :/


Egy személyes vélemény, az S10+ és az S20+ is ugyanolyan jók és olcsóbbak, mint az Ultra. Az S20+ és Ultra között pedig szinte semmilyen különbség sincs, egyedül a kamera és a méret szinte.

A kamerája pedig nem sikerült olyan jól az Ultrának, mint például a Huawei P40 Pro-nak, csak ott meg nincs Google szolgáltatás, ami szerintem - főleg ilyen összegeknél - elvárható lenne (bár nem szándékosan van ez nyilván, de akkor is).


Az Ultra nagyon túl lett árazva, de tény, hogy elvileg a tesztelések során igen jól teljesített még úgyis, hogy az 5G nem igazán van még úgy kiépítve, mint a 3G vagy 4G.

De 3-5 év múlva se számít majd elavultnak (állítólag).

2020. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!