Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek 6 col feletti...

Szerintetek 6 col feletti vagy 6 col alatti telefonokat könnyebb használni?

Figyelt kérdés
Gombos telórol váltanék valami okosra de nem tudom melyik méret lenne a jobb mindennapos használatra és a nagy telókat gondolom nehezebb is zsebbe tenni meg sérülékenyebek is?

2020. febr. 18. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A kisebb telefonok előnye, hogy könyebb zsebre vágni és keveseb esély van rá, hogy leejted. A nagy telefonok viszont sokkal jobb élményt adnak mikor nyomkodod meg azt vettem észre, hogy ezek általában tudásilag is jobbak, 150 ezer felett nem sok kis telefon van.
2020. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
szerintem a 6 col az már túl nagy. Nekem az ilyen nagy telóktól megfájdul a kezem, nem tudom 1 kézzel használni őket, nem ér át az ujjam a telefon másik felére ha írni szeretnék. Szerintem egy telefon legyen inkább kisebb és praktikus én max 5 colos telefont vennék magamnak, de természetesen ez csak a saját preferenciám
2020. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez a samsung a40 5,9" telefon jó lenne e?Nagysága szerintem megfelelne 6" feletti már nagy.

[link]

2020. febr. 19. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért azt vedd figyelembe, hogy a mai trend azt diktálja, hogy a kijelző minél jobban töltse ki az előlapot, így vékonyabb a káva, és a kijelző helyett érdemesebb a telefon teljes méretét nézni (hosszúság × szélesség) használhatóság szempontjából! Ha 1 kézzel lehet használni, úgy is jó, ha 2-vel, akkor annyi, nálam ez sosem számított, sőt, felhasználástól is függ a dolog, például online filmnézéshez kifejezetten előnyös a minél nagyobb kijelző!

Nekem Samsung Galaxy A70 van (6.7"), ami valóban sérülékeny érzetet kelt, az üveg előlap, az üveg hatású műanyag hátlap, és bár nem vékony (7.9 mm), de arányaiban vékonynak tűnő kialakítás miatt, leejteni még véletlenül sem merem!

2020. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!