Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A notebok.hu-ról mennyire...

A notebok.hu-ról mennyire érdemes hitelre mobiltelefont venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg az S20 ultrát szeretném tölük megvenni, mert náluk 0%thm van és mindenhol máshol drágábbak a feltételek. SZolgáltatónál jelenleg előleg miatt nemtudom megvenni.

2020. febr. 19. 22:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sok eszed van. A gond az hogy a legtöbb magyar ha valami drágát vesz mindegyik azthiszi menőzésből.


Akarod hallani miért nem elég? Jelenleg egy sony telefonom van, és képzeld utálom az iphone-t. Ugyan azt meg nemtudja, vagy nemértesz hozzá vagy nemtudod miröl beszélsz.

Általában azétt vesz valaki ilyet amiért énis, mert tetszik a telefon, érdekel az új dolgok amiket beletesznek, és hosszabb távra tervezek vele. Érdekel a telefon és ennyi, ha nemhiszed el akkor ne hidd az nem az én bajom, deha a kérdésre nemtudsz válaszolni akkor inkább ne is írj.

2020. febr. 20. 16:29
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel alapvetően nincs gond, egészen addig amíg feleslegesen hitelt nem vesz fel az illető, itt ezen van a fő hangsúly. Én sem veszek fel 15 milliót 10 éves törlesztővel egy Teslára, pedig hetente több videót nézek róla, annyira tetszik, és érdekel. Én csak azt mondom, hogy gonddolkodj el rajta, semmiképp sem akarok rosszat, pont hogy jót akarok.


Bár ezt még meg kell említenem:

"Ugyan azt meg nemtudja, vagy nemértesz hozzá vagy nemtudod miröl beszélsz."


- Valószínűleg te nem vagy naprakész a mobilpiacon, mert az épp megjelenő Mi 10 széria is minimum 95%-ban fogja azt adni, mint a mostani S20 széria, csak épp feleannyi pénzért.

2020. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Így van!

A mi 10 ugyanazokbol a samsung alkatreszekbol epul fel mint az s 20.

2020. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Pl kameraban a mi 10 pro lett a legjobb telo.

Nekem mi 9 em van, ez elott csak samsung s szeriam volt s 9 ig bezarolag, azt kell hogy mondjam ez a telo sokkal jobb szoftveresen mint a akarmelyik samsungom volt. Azokon mindig voltak lagok hiaba volt csucs hardver alatta... Ezen nincs. Nezd meg arukereson az ertekeleset mindenki 5 csillagot ad neki.

2020. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!