Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet/érdemes venni...

Hol lehet/érdemes venni kártyafüggetlen mobiltelefont?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb internetes webshopban találsz már.
2018. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg linket kaphatok?
2018. máj. 30. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Öcsém!


[link]

2018. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. máj. 30. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] - itt tudsz például keresgélni és ha megvan a kiszemelt, akkor a megfelelő webáruházat kiválasztva le is adhatod a rendelést. Amelyik boltokkal nekem eddig dolgom volt: emag, ipon, bestmarkt, bluechip, firstshop, 220volt, extreme digital, aqua, konzolvilág, bestbyte. Megbízható továbbá a btel, alza, mall, pcx. Az emag-nál már volt dolgom hibás termékkel is, 14 napos elállási/áruvisszaküldési jogommal élve visszaküldtem és kihozattam egy ugyanolyan telefont. Semmi probléma nem volt az ügyintézés során, minden úgy zajlott ahogy le volt írva. A szállítás minden esetben ingyen volt, oda-vissza is. Ilyen pár 10 000Ft-os termékek után jellemzően ingyenes a szállítás. Van egy bizonyos árcímke, ami alatt viszont kérnek szállítási költséget is. A többi boltnál se garanciális ügyintézéssel nem volt dolgom, se áruvisszaküldéssel, így azokról nem tudok mit mondani. Annyi, hogy a termékek megjöttek hibátlan állapotban viszonylag rövid idő alatt.
2018. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy esetleg a felsoroltakon kívül nincs megbízható webáruház, csak a nagyobbakat soroltam fel igazából és azokat, amik megbízhatóbb benyomást is keltenek már a weboldal igényes felületével is, vagy akár a nyújtott szolgáltatással is.
2018. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen telefont veszel.

LG-t illetve a HTC-t lehet venni a sufniból is mert ezeknek a garanciás feltétele csak egy IMEI számla, de pl. Samsung-t így nem érdemes venni csak ahol gyári garanciapapírt adnak.

Turbado,Medimark,Edigital,Speedshop.

Ezeknél gyári garanciát adnak.

2018. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!