Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonet használok mi a vélemén...

Iphonet használok mi a véleményetek a S20 Ultráról? Váltotok rá? Vagy az iphone még mindig jobb?

Figyelt kérdés
[link]

2020. febr. 21. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Miyen iphoned van? Nem mindegy hogy iphone 4ről vagy iphone 11 Pro Max ról akarsz váltani...
2020. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Roszul írtam ki a kérdést...
2020. febr. 21. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
iPhone kijavította volna :D
2020. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem váltok/váltanék rá, mivel nem látok semmi érdembeli upgradet.

Még egy kicsit elgondolkodtam a Foldon de a teszteket látva..

-Egy iPhone 11 Pro Max tulaj

2020. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

iPhone 11 prom van és nem fogok váltani az biztos - 10 éve csak iPhoneom van, sosem volt droidom


De az S20 ultra qurvára tetszik!! ha lenne annyi pénzem hogy az iPhone mellé még tudnák venni egy másik teló csak úgy, akkor tuti vennék!

2020. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 prémiumkategóriás samsung után váltottam iphonera egy éve!Soha többet samsung!Kipróbáltam az S20ultra kameráját,a zoomjának semmi értelme,csak számháború a huaweiel,amúgy meg semmivel se jobb a kamerája mint a 11pro-nak!
2020. febr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jó telefon de egyiknél se látom értelmét ezeknek a a durva kameráknak

átlagba ki használja ki főleg ezt a 108 megapixelt

2020. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!