Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovulációs tesztet használok...

Ha ovulációs tesztet használok hőmérőzés helyett, az is megbízható? Melyik a jobb/biztosabb?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nagyon bonyolultnak tűnik a hőmérőzés, valamint nem biztos hogy minden reggel van alkalmam "nyugodtan" hőmérőzni, mielőtt kikelek az ágyból.. Viszont láttam hogy sokaknak hőmérőzés segítségével sikerült teherbe esni. Ezt kiváltja teljesen az ovulációs teszt? (pl ha 2 naponta csinálom). Vagy ez nem biztos hogy megmutatja a peteérést? Ki melyiket ajánlaná?
2009. febr. 17. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az ovu tesztet ajánlanám neked inkább,mert én is kipróbáltam a hőmérőzést,de sosem volt egyértelmű.Sőt,terhes is alacsony hővel lettem,pedig azt mondják,ha leesik a hő,megjön.Hát nálam nem így működött,pedig mindig is rendszeres volt a ciklusom és pontos a mensim.Az ovu teszt viszont nagyon bevált.

31 hetes kismama

2009. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz, a hő nem egzakt, én is próbáltam, nem ért semmit, amikor LH-teszteltem, akkor rögtön megfogant a fiam!
2009. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :) Akkor kipróbálom az ovu tesztet, remélem hogy nekem is sikeres lesz :))
2009. febr. 17. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!