Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fülhallgatón van hang, hangszó...

Fülhallgatón van hang, hangszórón viszont valamiért nincs!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám, hogy a telefonomon eltűnt a hang. Ha bedugom a fülhallgatót, akkor azon hallok mindent. Ha valaki felhív, azt is hallom amit mondanak és ők is hallanak engem, viszont nincs csengés.


Minden normálisan van beállítva elvileg - tehát hangerő van, csengőhang be van állítva stb. Ugyanez van zenénél, kicsengésnél, youtube-nál, mindennél: fülhallgatón van hang, magában nincs.


Bekapcsoltam a rádiót fülhallgatóval. Volt hang. Rámentem, hogy kihangosítás - erre a telefonomon nem jött hang továbbra sem, viszont a fülhallgatón erősebb lett a hang.


Előzmény: letöltöttem az MIT App Inventor nevezetű programot. Délután szinkronizáltam a laptoppal. Előtte kint sétáltam egyet az utcán és rádiót hallgattam.


Huawei


Köszi előre is a segítséget!


Üdv.



2020. febr. 21. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt/elromlott a hangszóró.

Ha még garanciás, akkor szervizet neki.

Ha nem, akkor is.

2020. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha felhívnak akkor a hangszórón normálisan kijön a hang. Nem értem.
2020. febr. 21. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá,de nem lehet, hogy mondjuk a hangszóró nem támogatja azt a hangformátumot; míg a fülhallgatót úgy csinálták meg, hogy jó legyen arra is? pl wav, mp3, satöbbi

(Nem értek hozzá.)

2020. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
pont a Huawei telefonommal jártam úgy, hogy elromlott a kapcsoló a fülhallgató csatlakozóban, ami jelezte a rendszernek, hogy van-e bedugva valami. Nézd meg, hogy kihúzott fülhallgatónál is ott marad-e a kis fejhallgató ikon a felső sávban, ha igen, akkor ez a hiba, a telefonban elromlott az érzékelő és úgy érzékeli, mintha be lenne dugva a fülhallgató.
2020. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha kihúzom, akkor eltűnik a headset jel :(
2020. febr. 22. 00:52
 6/8 ThodEE GoD ***** válasza:
Más a hangszóró ami a csengést, filmeket stb adja és más hangszóró van a telefonáláshoz. Ha kihangosításra rányomsz akkor ezek szerint nem lesz hang, ezt még próbáld ki, ha szerencséd van akkor tudják cserélni.
2020. febr. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"De ha felhívnak akkor a hangszórón normálisan kijön a hang. Nem értem."

Ahogy az előző írta, van egy kisebb beszédhangszóró: ez a telefonod felső részén található, ez működik telefonálás közben.

És van alul a rendes médiahangszóró, ami minden mást hangoztat meg.


"Én nem értek hozzá,de nem lehet, hogy mondjuk a hangszóró nem támogatja azt a hangformátumot; míg a fülhallgatót úgy csinálták meg, hogy jó legyen arra is? pl wav, mp3, satöbbi"

Ilyen nincs, mert a fülhallgató (meg semmilyen más hangeszköz) nem él külön életet: a jele a telefon továbbítja a hangeszköz felé.

2020. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na megoldódott. Szerintem az applikáció készítő tutorialos programban lehetett valami. Miután feltettem elment a hang. Aztán visszaállítást kellett csinálnom. Még mindig semmi hang a speakerből. Feltettem a messengert, mert sos-ba írnom kellett egyik ismerősömnek. Telepítés után azonnal visszajött a speaker. Szerintem valamilyen codec-et elég erősen kiszedett a program. Vagy az is lehet, hogy ahogy visszaállítottam a telefonomat után a gép elkezdett ellenőrzéseket végezni és a hiányos programokat leszedte vagy kijavította és véletlen egybeesés a messenger telepítésének időpontja.


KÖSZI mindent !

2020. febr. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!