Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy illető mindig hívogat...

Egy illető mindig hívogat minket vezetékes telefonon keresztül. Tudjuk egyébként a számát. Valahogy le tudjuk tiltani, hogy ne tudjon hívni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 08:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosítva: ő mobilról hívja a mi vezetékes telefonunkat.
2020. febr. 22. 08:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg tóle, hogy mit akar?
2020. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Anyukámba szerelmes, de ő nem akar tőle semmit már..

Ma 6 óra után háromszor is csörgött a vezetékes.. egész héten éjszakás voltam és pihenni sem tudok miatta..

Egyszer már elpofáztam neki, hogy hagyja abba meg ha ennyire unatkozik akkor húzzon dolgozni ne minket hívogasson (nyugdíjas már, de ugye nyugdíj után is lehet dolgozni)

2020. febr. 22. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Számot cseréltek, vagy melléteszitek a kagylót. Gondolom mobilja is van anyukádnak, ha fontos dolog miatt keresik, ott elérik.
2020. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A vezetékes számot is meg lehet változtatni?

Ezt nem tudtam.

2020. febr. 22. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjátok meg neki, hogy álljon le, vagy feljelentitek zaklatásért.

Ha nem áll le, akkor tényleg feljelentitek.

2020. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!