Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 hívás nem hallanak...

Iphone 7 hívás nem hallanak és én sem hallom őket. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Iphone 7 készülékemen előjött egy olyan probléma , hogy hívok valakit nem hallanak és én sem hallom őket. Eddig nem volt vele semmi probléma. Zenét viszont tudok hallgatni tehát hangszóróval nincs gond.

Valakinek valami ötlet vagy szervíz mindenképpen?



2020. febr. 24. 13:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Telefont nem tudom kihangosítani illetve hangrögzitőbe se tudok felvenni hangot. De zene jó.
2020. febr. 24. 13:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone SE-m van.

Régebben bal kézben tartva telefonáltam más telefonokkal, de ez így nem jó, ha a háttérzaj szűrés be van kapcsolva, anélkül meg zajos a beszélgetés. Egyszerűen csak azért, mert a Lightning csatlakozótól balra levő mikrofon csak akkor van közel a szájhoz beszélgetés közben, ha a telefon bal kézben van tartva.

2020. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Audio áramköri hibás, ami minden iPhone 7-et érint sajnos. Mindenképpen szervizhez kell fordulnod.
2020. febr. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz a gond. Annak a javítása mennyibe kerül kb. ? Nem tudod? Egyáltalán megéri megcsináltatni ? Gazdaságosan?
2020. febr. 29. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!