Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 8?

Samsung Galaxy Note 8?

Figyelt kérdés

Újracsomagolt Outlet termékként (a leírás szerint szinte új, csak bontott dobozban, vagyis gondolom visszaküldött) Turbadonál (sokak szerint megbízható, sokszoros minőség díjas webáruház) 130 ezer Ft-ba kerül 2 év garival. Megérné így?

Akksija mennyire jó? 2-3 évig még jó telefon?



2020. febr. 26. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó telefon, ha szükséged van az S Penre, és ennyid van rá, nyugodtan vedd meg. De ha nem kell a toll, akkor vannak jobb telefonok is ennyiért.
2020. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig is ki akartam próbálni az S pen adta lehetőségeket, csak 2-300 ezret nem szívesen adtam volna rá, de így garival Turbadorol nem lenne rossz. Csak az akksiját sok tesztben olvastam, hogy keveslik, ezért nem tudom mennyire lenne jó üzemidő szempontjából. Kihúzza a napot, vagy napközben tölteni is kellene?
2020. febr. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!