Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "A készülék túlmelegedett és...

"A készülék túlmelegedett és a meghibásodás érdekében kikapcsolt" (Samsung Galaxy A50). Hasonló tapasztalatok? Csak a szerviz a megoldás?

Figyelt kérdés
A telefon teljesen hideg vagy normál hőmérsékletű. Már decemberben tapasztaltam a mobilon hasonlót, csak nem ennyire durván, hogy be sem tudom kapcsolni töltő nélkül, akkor is csak hard resettel. Próbáltam a factory reset lehetőséget, de kapufa. Valami más ötlet?

2020. febr. 24. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Zárlatos akksi, vagy töltőcsatlakozó...
2020. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"meghibásodás érdekében kikapcsolt"

??????

2020. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Zárlatnál nem kéne melegednie? Bár végülis bármilyen hardwares hiba...sajnos azon nem tudok segíteni.

2. a meghibásodás *megelőzése* érdekében. Bocsánat.

2020. febr. 25. 08:58
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

# 3

Laikusok (ezen az oldalon is) egy szót ismernek a hibák megnevezésére: zárlat.

Minden zárlatos.

Nem kell komolyan venni.

Egyébként van egy hőérzékelő PTC termisztor az akkuban, de az elég "buta" alkatrész, nem nagyon tud meghibásodni. Ha megszakadna vele az összeköttetés, az már érdekesebb, indikálhat max. hőmérsékletet.

Valószínűleg figyelve van külön a processzor hőfoka is, noha láttam olyan egyszerűbb okostelefont, ami korlátlanul engedte a processzort forrósodni.

De egy jobb telefonnál ezt talán csak nem engedik meg.

2020. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia


Megkérdezhetem mi lett az eredmény??

Az enyém is pontosan ilyet játszott, de már be sem lehet kapcsolni..


Köszi

2020. ápr. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az eredmény az lett, hogy kicseréltettem a töltő csatlakozót és a hozzá tartozó dolgokat, már nem emlékszem.. jó lett.

Aztán elkezdett elmenni a kijelző... végül teljesen sötét. Félre van téve, már kijelzőt nem cseréltettem..

Bocsi, a kései válaszért, nem vettem észre.

2022. júl. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!