Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30 vagy iphone 8?

Huawei p30 vagy iphone 8?

Figyelt kérdés
A két telefon közül melyik éri meg a legjobban?

2020. febr. 27. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsődlegesen az a kérdés, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban!
2020. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én eddig csak Huawei telefont használtam. Huawei p10 - p20. De szivesen kipróbálnám az IOS-t is. Csak elvileg az iphone-nak gyenge az akkumlátorja.
2020. febr. 27. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na mondjuk igen, kinek mi... Rajtam kívül a családban mindenkinek iPhone-ja van, így volt szerencsém kipróbálni az iOS-t, nekem nem jött be! Most Samsungom van, előtte Huawei volt, és nagyon jó tapasztalatom van a márkával kapcsolatban, 4 évre bátran lehet vele tervezni! Ezen kívül akksi, kijelző, bővíthető memória, ár-érték arány, és a Mobilarénás tesztképek alapján a sima P30-nak van az egyik (ha nem a) legjobb kamerája!

Bár ha továbbra is aktuális a dolog, akkor elvileg 1-2 éven belül jön a Huawei saját rendszere, saját áruházzal, nem tudom, hogy ez mennyire fogja befolyásolni a már piacon lévő Androidos Huawei-k támogatását/frissítését! :/

Most gondolom szokásosan jönnek majd a lepontozások, mert az érvek ellenére "az iPhone akkor is jobb" - csak úgy spontán!

2020. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezek közül Huawei p30. A kamerája nagyon jó, és újabb telefon is. Az iPhone 8 egy lassan 3 éves telefon, 150-160 eer ft körül árulják még mindig. Semmiképp nem adnék már ennyit érte. Ha mindenképp iPhone, akkor megvárnám a 9-et március végén. Az 150 ezer környékén várható, és elvileg az A13 proci lesz benne, meg valszeg jobb kamera, mint az iPhone 8-ban volt.
2020. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
P30 a jobb kijelzője és üzemideje miatt. Viszont az iPhone kisebb mérete van akinek előny, és ha mindenképp ki akarod próbálni az iOS-t, akkor jó választás. Videó készítésben is pl. egyértelműen jobb az i8.
2020. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!