Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törölt beszélgetés messengeren?

Cicumicaa kérdése:

Törölt beszélgetés messengeren?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy hibát követtem el. Volt wgy ember akinek ki akartam törölni a beszélgetését, és véletlen egy olyan beszélgetést töröltem amibe egy évnyi munkám írtam. Fontos lenne visszaszerezni, de hogy?

2020. febr. 28. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet messengeren visszaküldeni?"

Lescreenshotolja a partner és képekben elküldi.

2020. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az illetőt (akinek Messengerében megmaradt a munkád), hogy Ctrl+C és Ctrl+V-vel, vagy jobb klikk használatával jelölje ki akár szakaszokban is a munkádat és Uj üzenetben a Messengeren küldje vissza. Vagy akár szakaszokban is másolja be egy Word dokumentumba és ezt a fájlt küldje neked vissza a Messengerben. Igy marad a zárt vonal, nem látja senki
2020. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!