Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes venni iphone 11 prot?

Hol érdemes venni iphone 11 prot?

Figyelt kérdés

Először is tudom google a barátod stb.

De hol biztonságosabb pl.boltban személyesen vagy neten keresztül. Vagy a hozzám legközelebbi boltban és készpénzben. Mert ennyi pénzzel mászkálni városban...

Eldöntöttem, hogy ezt a fajtát szeretném megvenni, egy összegben mert részletre nem vagyok hajlandó, keret megvan hozzá természetesen. Akiknek van ilyen azok hol vették és hogyan? Akik meg csak utálkozni akarnak róla meg nincs is ilyen telójuk vagy trollok kérem kíméljenek, mert úgyse fog érdekelni a kommented hiába szánsz rá pár mp-et nekem :D. Akik meg írnak normális választ azoknak előre is köszönöm. Iphone 5s-ről váltanék Iphone 11 pro ra vagy pro max ezen még agyalok kicsit. 22l



2020. febr. 29. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja hogy hány forint-tal mászkálsz a városban. Hol laksz? Bp-en? Ha igen, akkor a hozzád legközelebbi plázát keresd, mindegyikben van MediaMarkt viszont itt kicsit drágábban kapod meg, mint máshol. Ha vidéken akkor a megyeszékhelyedre menj és ott keresd meg a plázát. Netről pl: emag-ról érdemes rendelni. A helyedben én a 11 pro-t venném. A Max csak abban "jobb, de inkább rosszabb" hogy nagyobb.
2020. febr. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahol Apple iPhone 11 Pro 64GB 330 ezer körül van, azok nem hazai nagykereskedésből vannak, 380 ezer körüliek a magyar nagykerből származók.

Nálunk családban minden Apple készülék olcsó beszerzésű (régebben az ilyen 2/3 annyiba került csak, mint a hazai nagykeres), eddig eggyel sem volt gond, de ezekre nincs 1 év Apple gyári gari, amit elhallgatnak!



Ha beírom Apple oldalán a gyári számait a még garanciás készülékeknek, akkor ezt írja ki:

“Javítási és csereszolgáltatás: nem tartozik a fogyasztóvédelmi törvények hatálya alá (nemzetközi értékesítés)”

2020. febr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

fúú de hüle vagy, hogy ilyent veszel - janem :D

Nekem 11 provan, szal előre is üdv a klubban! - Megszületett végre a döntés? :)

Én a szolgáltatónál vettem..... Ahogy az összes többi telefonomat. Biztos most majd én is megkapom a magamét, hogy nemelég, hogy egy rohadtdrága telefont vettem ami még yar és ráadásul a szolgáltatónál??!!!?!?!?!?

Nem értem miért gond ez. Lehet részletre is venni, nem kérnek semi papírt, 0 (nulla) forintért elhozod és kész előfizetéssel)

Én mindig a neten rendeltem, de a telekomban azért meg lehet bízni.

Neten rendelve csak az istyleból, vagy a icentreből venném.

A 220voltosok, meg hasonló társaik nem feltétlenül magyar piacra szánt - szürkeimportos - telefonokat árulnak, ezért tudnak ekkorákat akciózni. Én nem mernék olyan készüléket megvenni.

2020. febr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha Pesten laksz, mindenképp ezt a helyet ajánlom: [link]


Itt 324 ezer az iPhone 11 Pro 64GB. A belvárosban van, a Deák környékén, napközben nem lehet gond, mert sokan vannak (tehát ha valami MEGSEJTENÉ, hogy van nálad 300KP, még akkor sem fog semmit tenni). Előtte csörögi rájuk, hogy van-e, és ha nincs, mikor lesz. Megbízható, iPhone XR-t vettem innen tavaly. Használd egészséggel, ha majd meglesz!


Ha nem Pesten laksz, akkor sajnos nem tudok érdemben válaszolni, MediaMarkt jó lehet, de megyénként 1-nél nem nagyon van több (vidéken), meg drága..


Ha neten vásárolsz, mindenképp nézd meg a vásárlók értékeléseit előtte, Árukeresős oldalakkal pedig nem lehet gond, ott pedig vannak jó árak.


Ha személyesen, akkor keresd a legjobb ajánlatot, ha messze van, és aggódsz a sok pénzzel való mászkálás miatt, akkor mindenképp hívj magaddal valakit, úgy biztosabb.

2020. febr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pesten lakok a belvárosban :D.

ÉS megszületett a döntés, lesz a sima pro az bőven elég.

:) Köszi a válaszokat.

2020. febr. 29. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!