Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik legújabb iphonet...

FizzySunflower kérdése:

Melyik legújabb iphonet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Sziaztok.

Pénz az nem gond, csak melyik modell ami jó és gyors?

Mérete se lenne probélma.

Tárhely még a fontos.

Nektek melyik vállt be jobban?

Mi akülönbség köztük pl egy sima és egy pro között?

Köszi előre is a válaszokat.

Irigykedők, iphone gyűlölők x-eljék ki ezt a kérdést...



2020. febr. 18. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A különbség a LED kijelző és a telefotó objektív hiánya. Ha a pénz és a nagy méret nem gond, akkor mi a búbánatnak tetted fel a kérdést? Olvasni gond? gsmarena.com és hasonlítsad már össze a két telefont. Vagy az is döntsük el, mit egyél? Jó. iPhon 5S-t vegyél.


Most mi következik? Besétálsz az üzletbe és veszel egy iPhone 5S-t? Vagy azért utánanézel, hogy mit ajánlottam?


Felesleges kérdés volt ez -_-

2020. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fogalmaznék, hogy a pénz még nem gond. Ha minden pénzügyi befektetésedet úgy intézed mint ezt a választást.

A telefonguru oldalra látogass el ott vannak összehasonlítások, melyik modell miben jobb, miben gyengébb. De egy éve amikor én vettem a telefonomat akkor meg a t-mobil oldalán is volt ilyen opció. Nyilván valóban ezek már mind jó és gyors telefonok, bár ezek nem éppen jól definiált fogalmak. Tárhely is egy olyan dolog, hogy minden modell kapható különböző tárhely méretekkel.

2020. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, nálam sem volt elsődleges paraméter az ár, tekintve hogy én telefont nem egy évre veszek, így inkább költők rá egyszer többet. Ennek ellenére egy 8asra esett a választás még ez a telefon is bőven többet tud mint amire nekem szükségem van. Illetve én pl. Néztem a szerelési költségeit is mennyibe faj pl. Egy kijelzőcsere, mert nem szívesen költők ilyenre, hiába tehetem meg.
2020. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első egy tipikus gyűlölködő, minek volt érdemes feltenni ezt a kérdést? mert én úgy akartam és nem te parancsogatsz. másodiknak köszönöm...irigy
2020. febr. 18. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha a pénz tényleg nem számítana akkor 11 Pro-t venném. A kamera ugyanaz a 11 Pro Max-ével, csak a Max nagyobb. A sima pedig egy butított változatot jelent, de nagyjából ugyanazt tudja mint a két nagyobb tesója.
2020. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem árukeresőn dobj be az összehasonlításba egy 11-et, illetve egy 11 Prot. A tulajdonságokat végignézve látni fogod, hogy szükséged van-e arra, amit nyújt a 11 Pro a 11-en felül. Ha igen, akkor a Pro, ha nem, akkor a sima, hiszen felesleges pénzkidobás lenne. Főbb különbségek: Méret, kamera (eggyel kevesebb), valamint a kijelző. Nem esküdnék meg, de mintha a memória (RAM) is kevesebb lenne a simában.
2020. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Pénz az nem gond, csak melyik modell ami jó és gyors?"

11 pro!

bár a 11 is tök jó

de ha van pénz rá akkor a pro!


"Mérete se lenne probélma."

Akkor a 11 pro max


"Tárhely még a fontos."

512 gigást is lehet kapni!

nekem 256-os van és még az is elég sok - a fele még szabdon van pedig orrba-szába fotózom, meg csomó felesleges appot is letöltöttem


"Nektek melyik vállt be jobban?"

11 pro...


"Mi akülönbség köztük pl egy sima és egy pro között?"

a 11 pro és a 11 pro max között a méret. A kamera is ugyanaz bennük - sokan azt hiszik a pro maxban jobb a kamera, de nem. igazából csak a méret és az akkuidő ami más.

A 11 ben nincs telefotólencse például, illetve a kijelzője sem oled.


olvasd el ezt a cikket: [link]


"Köszi előre is a válaszokat."

nincsmit! :)

2020. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!