Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet attól baja a telefonnak...

Lehet attól baja a telefonnak hogy párna alatt volt töltőre dugva a telefon úgyy hogy közben ment rajta a youtube?

Figyelt kérdés
A telefon r*hadt forró volt. Nem az én telefonom hanem apumé. És ettől megolvadhatott benne valamelyik alkatrész(Huawei p smart)? Vagy lehet ettől valami baja?
2020. márc. 3. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha túlmelegedne, akkor lekapcsolna a töltés.
2020. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem láttam hogy kikapcsolt volna a töltésjelző☹️
2020. márc. 3. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem melegedett túl.
2020. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig megfogtam és mondhatni égetett
2020. márc. 3. 23:01
 5/8 anonim válasza:
A modern processzorok ill. más hardverek gond nélkül operálnak <90 fok alatt, szóval, ha a telefon nem is kapcsolt ki, akkor nem lehet akkora a gond.
2020. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a telefon miatt aggódnék, hanem azért mert leég a francba a ház...

Komolyan, felnőtt embernek ennyi esze van, hogy egy töltőn lévő, átmelegedett aksis elektronika eszközt berak a párna alá felügyelet nélkül? :)

Nem jellemző, de tudnak ezek az eszközök tűzesetet okozni.


[link]

2020. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, egy forró elektromos cucctól könnyen kigyulladhat egy szövetanyag, nem vicc, illetve gondolom azért is lett olyan forró, mert úgy vett fel töltést, hogy közben relatíve zárt, szűk, légmentes helyen volt! De én már eleve az indokot sem értem, hogy miért tetted be a párna alá?!
2020. márc. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyszer egyszer nem lesz baja, de túl sokszor ne csinálja apud, mert ha állandóan megmelegíti akkor károsodhat a telefon.
2020. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!