Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi 10 és 10 pro között...

Bendzsi24 kérdése:

Xiaomi mi 10 és 10 pro között tényleg semmi érezhető küldömbbseg?

Figyelt kérdés

Főleg a camera tulajdonságaira értem a kérdést. Tudom hogy a fő kamerába 7 helyett 8 tagú lecsét kapott. Cikkek alapján elhanyagolható de videók alapján nem. Így aki találkozott már mind a 2vel az mondana valami véleményt?

Lenne még egy kérdésem. Milyen minőségben vesz fel a mikrofonja? Sokszor készítek Riportot és kisebb felvételeket de P20 pro nagyon betorzít és nagyobb zaj elnyomja a felvételt. Vagy maga a szoftver szar vagy a mikrofon nem a legjobb p20-ban.



2020. márc. 6. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy a mobil nem is megvásárolható még világszerte, nem tudom hogy szeretnél tapasztalatot gyűjteni.

Megjelenéskor volt egy nagyon limitált (pár ezer db) készlet csak Kínában, ami nyilván pillanatok alatt kifogyott.

Amíg ideér hozzánk a kereskedőkhöz, az minimum 1-2 hónap.


Egyébként egetrengetően nincs nagy különbség a két modell között:

- Simának minimálisan jobb az üzemideje, viszont a Pro 50W-tal tud tölteni, míg a sima "csak" 30W-tal.

- Kamera(Pro): Jobb ultra széles lencse, 2 telephoto lencse, egyik portré fotóra (2x optikai zoom), másik pedig távolabbra 10x hybrid zoom-mal.

2020. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek mert lehagytam hogy "Note" 10-től lenne szó nem a sima mi 10ről.
2020. márc. 7. 07:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Az úgy más.


Ez esetben a két modell között csak két eltérés van: a Pro +2GB RAM +128GB tárhely, illetve 8P lencsét kapott a főkamera, míg a sima "csak" 7P-t, nem eget rengető különbség.


Alapvetően a sima is 150.000Ft-tól kezdődik, és még mindig az a véleményem erről a szériáról, hogy nagyon rossz arányú mobil, főleg az árat tekintve. Kamerában viszonylag kiemelkedik, illetve üzemidőben, de mellette meg a SoC középkategória, illetve az anyagminőség sem olyan mint egy csúcsmobilban. Akkor már inkább egy Mi 9/9T széria. Marketingre is sokat áldoztak ennél a szériánál, ami nem vall a Xiaomi-ra.

2020. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Helló.

Látom jártas vagy a témában. P20 pro-t akarom lecserelni. Nekem főként a fényképező tulajdonságai érdekelnek a telefonnak, alapon csak chat és böngészésre használom. A videó és vele velfett hang minősége a mervadó. P20 videóban nagyon rossz. Samsungok tudom hogy kiemelkedőek hang minőségben de nem preferálom azt a márkát. Mi 9-ről hallottam hogy videóban is jeleskedik így gondoltam note 10 az lehet még jobb.

Vagy tudnál valami alternatívát ajánlani?

2020. márc. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!