Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung telefonok sajátos...

A Samsung telefonok sajátos jellege, hogy sosem működnek hibàtlanul, valami kicsi hiba, bug mindig van?

Figyelt kérdés

A szervíz persze tagad, meg a felhasználó a hülye.

Magyarul az összes Samsung telefon A-Z ig egy sz@rrakás?


2020. márc. 8. 08:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Van mobilnetem, miért kapcsolnám ki?

Nem az a rendes felállás, hogy használom a telefonomat mobilnettel?


Kb 5 éve használok dual simes telefont, sosem kellett eddig ilyen szükségmegoldásokat keresni, meg visszabutítani a telefont, hogy ne legyen mobilnet rajta.

2020. márc. 8. 19:38
 12/19 A kérdező kommentje:

Én dual sim kártyás telefonért fizettem, mindkét kártyán van net.

Nem praktikus úgy használni, hogy most netezek, akkor mobilnet be, jaj de biztos hívnak 5 perc múlva, akkor mobilnet most ki, oké, hívás megvolt, akkor most mobilnet be és így tovább.


Így kell használni egy Samsung okostelefont 2020-ban?



Másik telefonnál, hogy működik párhuzamosan a 2 kártya, állandó mobilnettel?

2020. márc. 8. 19:42
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, de amúgy ha elmész egy szervízpontra, ott meg is tudod mutatni.
2020. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%

"Másik telefonnál, hogy működik párhuzamosan a 2 kártya, állandó mobilnettel?"

Úgy, hogy a másik dual aktív, ez meg dual standby.

Majd legközelebb előbb elolvasod a készülék tulajdonságait vásárlás előtt, és nem másokat hibáztatsz olyanért, ami csak rajtad múlik.

A Samsung telefonok sajátos jellege, hogy azt tudják, amire gyártották, semmi többet.

Hiába nem tetszik.

2020. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14 es, mi múlik rajtam?

Értelmetlen amit írsz.

A másik telefonommal sosem volt ilyen baj, 2 sim kártyával, hogy nem csörgött ki.

Ment az egyik sim kártyán a mobilnet, éd bármelyiket is hívták, kicsörgött mindig.

Itt is ki van választva, hogy melyik csatlakozik a mobilnetre, és melyik a hívásra.

És amelyik a hívásra van állítva, az nem szokott kicsörögni.

2020. márc. 9. 20:21
 16/19 A kérdező kommentje:

14 es. Xiaomi redmi 4x volt az előző telefonom és láss csodát dual standby az is.

És az 2 simmel mindig kicsörgött, ugyan azokat a sim kártyákat raktam át a Samsungba.

2020. márc. 9. 20:33
 17/19 A kérdező kommentje:

És nem azt hiányolom, hogy ha beszélek az egyiken, közben, meg hívnak a másikon és az nem csörög ki, hanem ha alaphelyzetbe, le van téve a telefon, zárolt képpel, akkor se csörög ki.


7 éve van dual simes telefonom, tudom mi az a dual standby, és a dual activ.

2020. márc. 9. 20:52
 18/19 anonim ***** válasza:

"alaphelyzetbe, le van téve a telefon, zárolt képpel, akkor se csörög ki."

Ha az egyiken megy a net, akkor ez történik. Erre javasoltam, hogy teszteld le net nélkül, de nem válaszoltál rá.

2020. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Jó, majd tesztelem holnap, amikor lesz időm rà.
2020. márc. 9. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!