Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan XY év után...

Van itt olyan XY év után váltott iphone-ra? Én 6 évig bírtam használni androidot. S4 mai világban már használhatatlan nem kap semmilyen frissítést. Utána váltottam Iphone 8-ra amit mai napig használok.

Figyelt kérdés
Az baj androiddal, hogy idő után belassul, lefagy, app újraindul, nem kap semmilyen frissítést.

2020. márc. 9. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Az S4-et 2013-ban dobták piacra, és ezek szerint 6 évig bírtad használni tehát minimum 2019-ről beszélünk. Utána vettél egy jóval drágább telefont amit 2017 szeptemberében dobtak piacra és most rácsodálkozol, hogy az még megy?


Hát egyrészt majd szerintem akkor ésszerű a kérdésed, ha 6 év használat után még megy az iphone8 másrészt pont az apple az aki ellen pert nyertek, hogy SZÁNDÉKOSAN lassítja a régi telefonokat.


Ennek semmi köze az operációs rendszerhez. Nem tudom mit vársz egy 7 éves telefontól.

2020. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Hat ez vicces kerdes a javabol 😂😂
2020. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Vagy megint csak valami trollkérdés.

Ilyen az, amikor valakit kényszerítenek, hogy újabb / jobb Androidra váltani tilos. Nincs.

2020. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!