Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 8 Pro...

Xiaomi Redmi Note 8 Pro fotókról le lehet szedni, ill. ki lehet kapcsolni a telefon logóját?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk camera alatt kikapcsolod a device watermarkot? De komolyan, ha ennyi eszed sincs, minek neked egy ilyen telefon???? Villogni vele?
2020. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem az enyém! Csupán kíváncsi vagyok, ismerősöm, miért nem veszi le róla, miközben sok - sok képet oszt meg a neten. (magam is furcsállom, miért kell rajta hagyni a logót, amikor nem kap érte pénzt a gyártótól :-) )

Klassz éles képeket tud a gép, az tetszik! (persze, jó fotókhoz érzék is kell)

2020. márc. 10. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,ezek már nagyon jó képeket csinálnak alap szinten is. Szinte hihetetlen hova fejlődött a képalkotás. Oké, még nem érik utol a digitális gépeket, de nagyon közel vannak a kompakt kategóriához.
2020. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem és nejemnek sony xz2 telefonunk van. Mindig is azért kedveltem a sony-kat, mert jól fotóztak. De manapság totálisan lemaradtak ezen a téren is. :-(

Ezen kívül elégedettek vagyunk vele.

Nekem mindig sony-m volt, mellette pedig céges ilyen - olyan.

Nejem samsung-os volt, de elege lett belőle.

Mostanság nézegetjük, mire lenne érdemes váltani, de még nincs konkrétan tervben.

2020. márc. 11. 01:25
 5/6 anonim ***** válasza:

vannak, akik boldogan hirdetik ingyen is a termékeiket. akár villogásból, hogy nekik mi van, akár csak mert elégedettek vele, annyira jónak tartják, hogy ezt hirdetni akarják - vagy csak ezt látták azoktól, akik pénzt kapnak érte, hogy hirdessék.


nálam már az kiveri a biztosítékot, hogy a gyártó beépít egy vízjelezés opciót a saját logójával, amit külön ki kell kapcsolnod, ha nem akarod - egyébként legalább le is lehet cserélni a logót, hogy mondjuk a sajátodat tegye rá, ne az övéket? akkor még valamennyi értelme is volna, ha nem csak önreklámra alkalmas a készülék.


én azt is utálom, hogy csomóan az automatikus aláírást használják a leveleik végén, hogy XY telefonomról küldve. azt értem, hogy nem árt tudatni, hogy telefonról jött (pl. magyarázat lehet rövidségre, elírásokra), de a reklám minek? nekem első dolgom átírni az automatikus aláírást - mondjuk ugyanazt az aláírást használom mindenhol...

2020. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyárilag rá tett watermarkhoz még saját szignót is hozzá írhatsz és akkor már nem csak a gyártó van feltüntetve :)
2020. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!