Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem volt egy régi telefonom...

Kristod kérdése:

Nekem volt egy régi telefonom ami egy Huawei P8 lite és ott betudtam állítani hogy amikor wifin fent vagyok ott ki tudtam kapcsolni hogy már viberen ne legyek elérhető és most van egy Samsung Galaxy A51-em és ott nem találok rajta ilyen funkciót?

Figyelt kérdés
A51,

2020. febr. 27. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Uhh...te most azt szeretnéd, hogy amikor wifin vagy, ne legyél elérhető viberen?

Vagy mit szeretnél pontosan?

Ha letiltani akarod a Vibert a wifiről, akkor ezt egy tűzfal telepítésével meg tudod oldani.

2020. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a viberben állítsd be hogy ne lássanak online
2020. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
P9-em volt, és most A50-esem van. Ami e téren nagy változás, hogy a Huawei-n, mindegy egyes alkalmazásnak meg lehetett adni, hogy milyen kapcsolaton csatlakozhasson a netre. Amit nem akartam a wifi és a mobilnet közül, az mellől egyszerűen kivettem a pipát. Sajnos ilyen opció meg nincs a Samsungban, csak olyan, hogy az az alkalmazás mindig mobilnetet használjon. Ebben meg nem látom a logikát, hacsak nem valami biztonsági dolog. Szóval itt valószínűleg ezt nem tudod megoldani. Marad az, hogy leállítod ha otthon vagy. Vagy ahogy írták, kikapcsolod a visszaigazolást, bár ebből volt nálunk hiszti.
2020. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!