Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Topmobil.hu megbízható oldal?

Topmobil.hu megbízható oldal?

Figyelt kérdés
Eléggé olcsón találtam egy órát(samsung galaxy watch active ) amit már sok ideje szeretnék szerintetek megbízható?

2020. márc. 11. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy nincs 1 éves a bejelentett domain, és semmi hírnévnek nem örvend az oldal 99%-ban biztos vagyok hogy szürke import normális garancia nélkül. Akkor már ott van a konzolvilág, náluk 55.000Ft jelenleg akcióban, és ők garantáltan megbízhatóak, gyártói garanciát adnak.
2020. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%
Előző a konzolvilágnál dolgozik...
2020. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezek tipikusan olyan boltok amik még max 1évig fognak működni aztán lelépnek/bezárják őket..

ha már újat akarsz venni akkor szánj rá +5 10ezret és szerezd be normális helyről..

mert ha nem így teszel, akkor 2hónap múlva ne csodálkozz ha már nem találod a boltot mikor elromlik a termék. mert a garanciapapír max fenéktörlésre lesz jó.

ha nem akarod ezt a + 5/10 ezret akkor vegyél használtan megbízható eladótól aki normális boltban szerezte be (hardverapron találsz)...

2020. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Épp most nézem az emailemben a webes rendeléseket. Tök véletlenül látom én is onnan vettem a mostani telefonom 2020 szeptemberben :D csak azért írtam ide mert rákerestem és látom igaz lett amit itt leírtak valóban eltűnt a cég (még a neve se utalt a mobilokra, tök idegen neve volt, a profiljához köze nincs :D ) , viszont a telefonom hibátlan és nagyon jó áron vettem úgyhogy elégedett vagyok :)
2021. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!