Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 8.1 állandóan teleszed...

Farkas Manó Zsolt kérdése:

Android 8.1 állandóan teleszedi magát. Mi lehet az oka? Hogyan tudom takarítani?

Figyelt kérdés
Cleaner booster optimizer kombinált appal naponta 20 legalább takarítom. Mégis lassul, akadozik, gondolkodik, kilépked. Mi lehet komolyabb megoldás?

2020. márc. 11. 18:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Típusa doogee X50. Tudom, nem egy márka, de eddig bevált.
2020. márc. 11. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Újra rakás után a beállitások-gyorsitó tár üritése,naponta....


"Cleaner booster optimizer" és hasonló 'telefon tisztógatók' csak tárhely pocsékolás

Nekem egy telefonon sincs se tisztitó,se 'védő app"....

2020. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Klínerbúszter és egyéb hasonlókat le KELL törölni, és ha van, a telefon beépített "takarítóját" (kezelő, vagy hasonló néven is lehet) használni a szemét kitörléséhez.


Időnként egy újraindítás sem árt.

2020. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Az az oka, hogy a rendszer normális működését állandóan megakadadályozod a cleanerboosteroptimizer szeméttel. Felejtsd el azt a vacakot és hagyd, hogy az oprendszered elvégezhesse a feladatát (ti. az erőforrások kiosztását).
2020. márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!