Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha egy rokonotoknak állandóan...

Ha egy rokonotoknak állandóan hasmenése van, hogyan kell takarítani?

Figyelt kérdés

Napi 3-szor legalább,tartósan. Ilyenkor fél óráig be se lehet menni olyan büdös van.

Oké, szellőztetek. De a WC is tiszta dzsuva állandóan. Az olyan napokon is félek, hogy elkapok valamit. Ráadásul egyben van a fürdővel is, fogkefe is ott van stb.


2017. dec. 2. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Fogkefédet a fogmoso pohárban tartod ugy, hogy az egészet beteszed a zárható fürdőszoba szekrénybe. Fertőtlenítő spray el letörlöd a wc-t.
2017. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább úgy hogy megmutatod neki hogy működik a WC kefe.
2017. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
El kell mesélni a rokonnak a vécékefe használatának a szükségességét, a fogkefét meg egyébként sem tartjuk a vécé közelében, ha van hasmenés, ha nincs.
2017. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
és a rokon menjen el orvoshoz, mert az állandó hasmanésnek sok oka lehet, és ez nem normális.
2017. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem a WC fölött van, de egy légtérben, nincs szekrény. De átviszem a szobába, jobb lesz.


Milyen olcsó, de jó fertőtlenítőszerek vannak? Domestos kicsit drága, hogy ennyire ipari mennyiséget használjak belőle.

Az ülőkét fogalmam sincs, hogy mivel tisztítsam,a sima vizet nem érzem eléfnek.

2017. dec. 2. 18:17
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez szerintem nem fertőző. Tehát akkora fertőtlenítést nem kell csinálnod. Csak úgy ahogy mindig szoktad. Tehát nem napi 3x. A wc kefe használatára meg fel kell hívni a figyelmét. Nem szégyellősködni. Pl. te Pityu használd már a kefét ne nekem kelljen utánad. És mondogatni neki hogy sűrgősen menjen dokihoz mert baj van. Akár nagyon nagy is. Vagy még a piások járnak állandóan vagy akik egész nap zabàlnak. Na azokkal nem tudsz mit csinálni.
2017. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Hipo! ez a legjobb, még akkor is, ha szaga van...talán ezért is jó.

létezik 1 literesben, és öt literesben.

Ha ez is drága, akkor nincs miről beszélni.


A hipo a ruhát kifehéríti, tehát óvatosan vele, valamint javallott gumikesztyű, vagy fóliakesztyű, vagy simán egy fólaiazacskót húzni a kezedre.

Az aki állandóan fosik, annak igencsak a legkisebb gondja, hogy a másik mit gondol róla..

Ha nincs bidé, akkor ugye WC után használ zuhanyt, vagy valamilyen alvázmosást, kézmosást?


...mert ha nem, akkor az maga a fertőzés melegágya...

Jééézusom, még belegondolni is rossz.


Sok pirítóskenyér sötétbarnán, vagy feketén, széntabletta, sima főttkrumpli, sok étcsokoládé nasizni, a lehető legkevesebb folyadékbevitel.

2017. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Fertötlenitésre ecet, citromsav vagy a legolcsóbb, környezetbarát és hatásos, nekem egy spriccelöfejes flakonban van fele víz, fele ecet, azt szoktam használni.
2017. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vécéülőkéhez én ilyet használok:

[link]


De van mindenhol olcsóbb, sajátmárkás ugyanilyen cucc.

2017. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vegyél ilyet: [link]

Továbbá egy külön Vileda törlőt csak erre, és tanítsd meg a rokonodnak, hogy használat után ezekkel takarítsa le a wc-t. Csak ráfúj egy kicsit és áttörli a wc csészét, ülőkét. Nem agresszív és takarékos, mert kevés kell egyszerre. A Domestos folyik szanaszét.


Saját tapasztalat, ez jött be a legjobban. Egy műtét után nekem is sokáig hasmenésem volt. Szerintem nem neked kellene utána takarítani, ezt meg kell értenie. És a szellőztetést is azonnal kezdje, amikor bement.

2017. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!