Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani működő hivásrö...

Tudtok ajánlani működő hivásrögzítőt androidra Samsung a51?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bármelyik app működik, ha az alábbi országokba szánt készüléked van:Líbia,Izrael,Laos,Sri Lanka,Thaiföld,Tunézia,Algéria,Vietnám
2020. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Zzzoli ***** válasza:

Ki kell próbálni, kérdés hol vásároltad a készüléket.

Ugyanis tényleg nem lehet rögzíteni a hívásokat ez uniós szabályzás. Viszont az én Emagon vásárolt A51-em simán rögzít bármilyen appal. Gondolom szürkeimportos.

Szolgáltatótól vásárolt telók biztos hogy nem rögzítenek.

2020. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1-#2 Nekem a Xiaomi Redmi 6A EU telóm európa/magyarországraállítva simán tudja, vagyis gyárilag van benne ilyen lehetősèg. Be lehet állítani automatikusra ès be lehet úgy is hogy manuálisan kelljen indítani mikor fogadtam a hívást.
2020. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Zzzoli ***** válasza:

3#

Azokon a telókon is működnek a hívásrögzítő progik amelyeken "nem működnek".

Elinddul, rögzít, csak amikor vissza akarod hallgatni, a másik felet nem hallod.

2020. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 Ilyennel még nem is találkoztam :O az én mostanimon és elzőimen is, és anyám jelenlegi és előző telefonjain is működtek mindegyiken. Igaz az előzőkben nem volt benne gyárilag de a play áruházból letöltött is működött, vissza is lehetett őket hallgatni. Mindketten használjuk is, nagyon hasznos ha elfelejtettük hogy mit beszéltünk meg valakivel.
2020. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 elég nagy baj
2020. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 De mièrt? :O
2020. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 azon kívül, hogy így jogsértés követhető el?
2020. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez most nem konkrètan neked szól. Hanem úgy bárkinek.


Miben különbözik ez attól ha valaki diktafonnal járkál? Mármint ugye ez törvènytelen, ezt èn már ügyvèdtől is hallottam. De van egy ismerősöm aki egy diktafon felvètellel nyert pert. Ès ő is titokban vette fel a beszèlgetèst.

2020. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon kiakasztott ez a dolog. Én nap mint használom a munkámban is - és nincs egy extra munkám, könyvelő vagyok -. Ez egy annyira hasznos és fontos dolog számomra, hogy e nélkül nem ér semmit az egész okos telefonosdi. Az új készüléket egyenlőre félre raktam és a régit haszálom újra, amin egyenlőre hibátlanul működik a rögzítés. Névvel, számmal. Annyi, hogy azóta mindenkinek szóltam es szólok, hogy rögzítek. Kutyát nem izgatott eddig!!! Lehetne ez alap a mai informatika világában! Mert attól, hogy a végfelhasználó nem rögzítheti a hívásokat, attól még aki nem szetetné, hogy felvegyék nem lehet nyugodt, mert rögzítheti (technikailag) a szolgáltató, hatóságok... nagyjából bárki. Szóval a sz@rnak egy pofon ez a korlátozas. Teljesen felesleges és elvesz egy nagyon hasznos funkciót!
2020. ápr. 3. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!