Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Engedélyezi a (xy) alkalmazásn...

Engedélyezi a (xy) alkalmazásnak, hogy hívásokat indítson és kezelhessen? Ha nem akarom, kilép, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Le szeretném tölteni a xmeye alkalmazást, és ezt írta..


bocsi a helyesírásért, most kaptam a telót és ez nem Huawei , megszoktam a Huawei billentyüzetet...


2020. márc. 13. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod vagy nem. Vagy elfogadod és utána megnézed, hogy ki lehet-e kapcsolni. Feltehetően az adott engedély lényeges az adott appnak. A "read phone status and identity" engedélyt elég sok app kéri, mert így tudja a saját viselkedésést felügyelni egy hívás esetén.
2020. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, de indít hívásokat vagy fogad helyettem?
2020. márc. 13. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem le van töltve, kb 1 éve használom. Semmi gond nem volt vele, csak dícsérni tudom. Meg az utolsó frissítés óta szerintem használhatóbb is. Nyugodtan elfogadhatod. Gondolom valami speciális esetre vonatkozva kér erre engedélyt, de amúgy nem csinál semmit. Nem is fut a háttérben sem, csak ha megnyitod.
2020. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, kedvenc alkalmazásom. én már 4 éve használom, csak most kaptam másik telót és itt újra le kell tölteni.
2020. márc. 13. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:

"Igen, kedvenc alkalmazásom. én már 4 éve használom, csak most kaptam másik telót és itt újra le kell tölteni."

Ha 4 éve használod, akkor csak feltűnt volna hogy ha nem stimmelne vele valami. És akkor is engedélyezned kellett ...

2020. márc. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdezi meg az új mobilodon, mert az új rendszereknél (főleg android 9-10) már manuálisan kéri az ilyen jellegű engedélyeket, sokat fejlődött ilyen téren az android.
2020. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!