Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 4x MIUI frissítés...

Xiaomi redmi 4x MIUI frissítés után néhány alkalmazásnak az ikonja egy Android zöld robot lett ez miért van?

Figyelt kérdés
Próbáltam azt, hogy le törlöm aztán újra telepitem de semmi változás, egyenként az alkalmazás működik rendesen csak egy kicsit zavar így nem olyan szép, egészen pontosan a Facebookra, messenger és a Telekom appja is ilyen lett szerintetek mit tudok vele csinálni, hogy a rendes ikon legyen ott megint?!

2018. jan. 27. 14:15
 1/9 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy alkalmazások sem az SD kártyán voltak tehát nem tudom mi lehet a probléma!
2018. jan. 27. 14:16
 2/9 anonim ***** válasza:
9.1 re frissített?
2018. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az már megvolt még tavaly valamikor októberben most 9.2 re, egyébként semmi probléma vele de elég hülyén néz ki így, próbáltam már azt is, hogy a legújabb verzió újratelepítését, de 70% nál mindíg leáll, pedig akkumulátor fel van töltve
2018. jan. 27. 17:34
 4/9 A kérdező kommentje:
De mi lehet a gond, nem érte miért, nem tudom vissza állítani a rendes ikonjait az alkalmazásoknak, már próbáltam törölni majd újra telepíteni de akkor sem, újraindítás, gyorsítótár törlése majd utána újra de akkor sem
2018. jan. 27. 17:36
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg valahogyan vissza, lehet-e állítani a 9.1-re egyébként mikor megvettem akkor android 6.0 most viszont 7.1.2, de ugyan olyan jó volt mind a kettő, mondjuk eddig még lassulást nem éreztem, de az is feltűnt, hogy a MIUI 9.1 en kb mindíg volt 800-900 MB szabad ram most viszont van, hogy csak kb 400-500 MB!

Mert ez csak a 2gb os verzió

2018. jan. 27. 17:43
 6/9 A kérdező kommentje:
na jó, bocsi, hogy ennyit kérdezek, de az is elég lenne, ha az appok ikonjai a régi lenne, ne a zöld robot! :S
2018. jan. 27. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy gyári visszaállítást, csak előtte ments mindent.
2018. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi azért, de azt inkább nem arra nem nagyon van időm kinlódni, de már messenger és facebook ből volt frissítés annak vissza jött az ikonja már csak a Telekom-é olyan de de háta annak is majd egyik frissítés től vissza jön de ha nem akkor sem van működik így is amúgy egyébként köszi bár- nem tudom ez mitől lett :S
2018. jan. 30. 07:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jött frissítés és nekem is ilyen lett
2018. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!