Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

KPutyi kérdése:

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Számomra hatalmas döntés előtt állok ugyanis telefont vásárolok. Úgy döntöttem a telefon mindenképp Xiaomi lesz, és meg is találtam a két esélyest. Redmi 8T és Mi A2. Mindkettő remek telefon, de nem tudom eldönteni melyikkel járnék jobban. Aki használja a kettő közül valamelyiket megosztaná velem a tapasztalatait? Nagyon örülnék neki.

2020. márc. 14. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Redmi 8T ... de szerintem az, Remi Note 8T lesz. Újabb és jobb, mint az A2.
2020. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi A2-t semmiképp nem ajánlom, máig az egyik legnagyobb a sugárzási értéke (SAR), általánosságban is, kategóriájában meg főleg, és az akksija is elég kicsi (3000 mAh)!

Amúgy Redmi 8T nem létezik, az vagy sima Redmi 8, vagy Redmi Note 8T, ez utóbbi nyilván drágább, de nem csak önmagában nagyon szuper, hanem ár-érték arányban is!

2020. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!