Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon vegyek? (max.35...

Nanóka60 kérdése:

Milyen telefon vegyek? (max.35. 000. -FT) Érintőképenyős vagy nyomógombos?

Figyelt kérdés

Kártyafüggetlen kell mindenképpen, és csak feltöltősként használom. A lakásban internettel és wifi lehetőséggel rendelkezem

Viszonylag keveset telefonálok, zenét szeretnék inkább hallgatni, és játszani szeretnék rajta. Nem valami különlegeset, csak pl. remove frvr-t, tetris, admirális, candy crush és ehhez hasonlókat,

Nem tudom meglehet-e oldani ezek telefonra történő letöltését, mivel sokszor vagyok olyan helyen ahol nincs internet.

A telefonokat nézegetve 1 GB belső memóriát ír legtöbb esetben, a bővíthetőekre általában 16-ot, abba a kategóriába amiből én vásárolni tudok (max.35.000.-Ft).

Fényképezés, GPS, és ehhez hasonló nyalánságok nem igazán játszanak szerepet.

Segítségeteket előre is köszönöm.


2020. márc. 15. 19:20
 1/3 anonim válasza:

Xiaomi-k közül nézelődj.

Pl. A xiaomi redmi A5 nekem jó választás volt mert kb minden meg volt benne.

Azt ajánlom, ha nem zavar hogy 2000 ft- al többe kerül a kitűzött célodnál

2020. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kevés a keret, akkor lehet elgondolkodtató volna használt készülék felé tekinteni, mivel sokkal sokkal jobb ajánlatokat lehet kifogni. A fent említett keretből már Xiaomi Redmi 7 (3/32) modellt lehet venni, szinte új állapotban. Újonnan ennyiért talán a Redmi 7A lehet a "legjobb" választás.


"A telefonokat nézegetve 1 GB belső memóriát ír legtöbb esetben, a bővíthetőekre általában 16-ot"


Az a RAM (memória), a belső tárhely az, amin tárolod a dolgokat, ez általában már minimum 16GB-nál kezdődik.

2020. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Újonnan tapasztalat szerint Redmi 7A.

De használt telóval tényleg jobban jársz.

2020. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!