Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom (huawei p20 pro),...

A telefonom (huawei p20 pro), hogy tud lezárt képernyővel felhívni valakit? Ki lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy valamit megnyomtam rajta lezárt képernyővel és felhívott valakit. Mostanaban többször is előfordult. Elég kellemetlen. Ez milyen funkció? Hogy lehet kikapcsolni? Köszönöm

2020. márc. 15. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában az utoljára hívott számot hívja fel. Az enyém is csinálta, amíg le nem váltottam egy iphonera. Ennek meg állandóan lemerül az akkuja. Most keresek egy harmadik telefont....

Annyit tudsz csinálni, hogy amint lebeszélted, kilépsz a telefonos menűből, valahova máshova,.

2020. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nálam nem így van, legutóbb is ezt az ismerősöm hívta fel február 23-án, ezelőtt dec. 8. és dec 1.

Azóta minden nap telefonáltam másokkal.

Volt, hogy olyat hivott akivel talán sosem beszéltem.

De azért köszönöm

2020. márc. 15. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálad van a hiba, az enyém nem csinál ilyet.
2020. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nálam van, a saját telefonomról írtam a kérdésben. :)
2020. márc. 15. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:

"Én tanácsért jöttem ide,"

Jó, akkor vidd szervizbe, mert gondolom észrevetted, hogy nem rendeltetésszerűen működik.

2020. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem lehet az, hogy a gyorshívás funkció be van kapcsolva? Nézd meg a beállításokban!
2020. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!